Quote (ToldiSenior @ May 28 2014 12:23am)
Csak arra tudok gondolni, hogy létezik olyan szabály, hogy Ladder Reset-kor ha valaki rajta van valamelyik szerveren és ledobja onnan, akkor ugyanarra a szerverre induláskor már nem engedi vissza?
Mert engem ledobott mindkét gépen az Europe serverről, és reset után nem engedett vissza, de US West-re meg US East-re meg Asia serverre minden gond nélkül.
Mert akkor ennyivel is okosabb lettem
De akkor kb egy óra múlva mért dobott le a US East-ról is? Most már csak a US West-en tudok játszani.
De ez nem Realm Down, azaz nem a CD kulcsot blokkolja, hanem a Gateway-ok közül kettőre nem enged fel.
Ha van itt szakértője a témának, megköszönöm, ha felvilágosít.
general helpbe valami wannabe rögtön segít szerintem