d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1343536373839Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 04:55pm
Quote (xGurke @ May 27 2014 10:48pm)
hunsub walk
2 team
2014.05.28
9/11 never forget

köszönet szenyor latinosz onédosz vitéz toldi miklós
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 05:23pm
Csak arra tudok gondolni, hogy létezik olyan szabály, hogy Ladder Reset-kor ha valaki rajta van valamelyik szerveren és ledobja onnan, akkor ugyanarra a szerverre induláskor már nem engedi vissza?

Mert engem ledobott mindkét gépen az Europe serverről, és reset után nem engedett vissza, de US West-re meg US East-re meg Asia serverre minden gond nélkül.

Mert akkor ennyivel is okosabb lettem

De akkor kb egy óra múlva mért dobott le a US East-ról is? Most már csak a US West-en tudok játszani.

De ez nem Realm Down, azaz nem a CD kulcsot blokkolja, hanem a Gateway-ok közül kettőre nem enged fel.

Ha van itt szakértője a témának, megköszönöm, ha felvilágosít.
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 27 2014 05:25pm
Quote (ToldiSenior @ May 28 2014 12:23am)
Csak arra tudok gondolni, hogy létezik olyan szabály, hogy Ladder Reset-kor ha valaki rajta van valamelyik szerveren és ledobja onnan, akkor ugyanarra a szerverre induláskor már nem engedi vissza?

Mert engem ledobott mindkét gépen az Europe serverről, és reset után nem engedett vissza, de US West-re meg US East-re meg Asia serverre minden gond nélkül.

Mert akkor ennyivel is okosabb lettem

De akkor kb egy óra múlva mért dobott le a US East-ról is? Most már csak a US West-en tudok játszani.

De ez nem Realm Down, azaz nem a CD kulcsot blokkolja, hanem a Gateway-ok közül kettőre nem enged fel.

Ha van itt szakértője a témának, megköszönöm, ha felvilágosít.


general helpbe valami wannabe rögtön segít szerintem
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 05:36pm
Most meg megint felenged a US East-re, de a Europe gateway-re még mindig nem.

Ezt hogy csinálja?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 27 2014 05:36pm
Amint meglattam h 2 team fullba van, mar tudtam h 1 se lesz xd
eleget szoptam az emberekkel, ezert nem "jelentkeztem" most
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2014 05:52pm
jo az act 3
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 27 2014 05:52pm
SMAT EGY VICCES SRÁC
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 05:56pm
mindjárt bealszok a faszomba
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
May 27 2014 06:18pm
Quote (Taszilo.^ @ May 27 2014 11:01pm)
>nem chc-ban kezdeni


mert a fel csapatot nm a1 ben 1hitelte egy archer brigad :D most lehet oket rusholni es megvarni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2014 07:08pm
elegge kiszoptuk a fele team dczett
de azert classic elso pala AS:DAS:D:DAS:ADD_:ASADS
http://3.ii.gl/vuaqyhS1.png
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343536373839Next
Add Reply New Topic New Poll