d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1343536373864Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 14 2011 08:13am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 02:12pm)
14k, köszönöm KAJNI!


gz
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 08:13am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 02:11pm)
kajni dodzsol
lóól


nem dodge -olok, de van jobb dolgom mint egy ilyen szajkarates kocka tarsasag
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 08:14am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 03:12pm)
beni, most irom hogy nem csak veled talalkozom hanem egyszerre mindannyiotokkal es basztok jonni, ilyenkor mivan?
szimplan csak hulye vagy hogy felfogd a helyzetet? vagy felsz?


legutóbb miért nem jöttél el?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 08:14am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:13)
nem dodge -olok, de van jobb dolgom mint egy ilyen szajkarates kocka tarsasag


betolni 70 xanaxot?
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 08:14am
Quote (Psyclon @ Nov 14 2011 02:13pm)
Kajni baba tudod miért haragszik a pina?
Ha bekapod előle a faszt.

Amúgy nem ezért nem találkoznak veled az emberek, mert egy nagy félelmetes cigány vagy, hanem ezért mert azt a buszjegyet, de még csak a fáradságot sem éri meg, hogy elmenjenek és bele nézve a szemedbe, halálra röhögjék magukat. Márha elmész egyáltalán.

Itt te vagy az egyetlen aki szájkaratézik a számítógép mögül.
Ami igen szánalmas ha bele gondolok hány éves lehetsz.


hat addig elnetek...
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 14 2011 08:15am
olyan szép a profilom
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 08:15am
Quote (Rawen @ Nov 14 2011 03:14pm)
betolni 70 xanaxot?


vagy álomba sírnia magát
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 08:15am
Quote (beni @ Nov 14 2011 02:14pm)
legutóbb miért nem jöttél el?


mert nem volt megbeszelve a vegen semmi, de miert a multban vergodsz?
most hivlak talalkozolra, miert nem jossz?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 08:17am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 03:15pm)
mert nem volt megbeszelve a vegen semmi, de miert a multban vergodsz?
most hivlak talalkozolra, miert nem jossz?


legalább ne hazudnál : (
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 14 2011 08:17am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 01:48pm)
lefogadom hogy tobbsegetek tizeneves kis szarhazi kolyok, nem is pocsekolom veletek tovabb az idomet, itt szajkarateztok mindannyian, de hogy tegyetek is valamit... pff ahhoz mar kevesek vagytok...

16 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous): beni, xGurke, Calypsol, ecneB, Garf, Anarkin, AngryBug, Rawen, lakatosmegatron, KiteHawk,Kajnista, maybeimhere, Psyclon, josheide

szarhaziak


vouch
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343536373864Next
Closed New Topic New Poll