Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 01:48pm)
lefogadom hogy tobbsegetek tizeneves kis szarhazi kolyok, nem is pocsekolom veletek tovabb az idomet, itt szajkarateztok mindannyian, de hogy tegyetek is valamit... pff ahhoz mar kevesek vagytok...
16 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous): beni, xGurke, Calypsol, ecneB, Garf, Anarkin, AngryBug, Rawen, lakatosmegatron, KiteHawk,Kajnista, maybeimhere, Psyclon, josheide
szarhaziak
vouch