Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2011 04:34pm)
én sem értem miért gondolja itt pár embert, hogy a megbeszélés azt jelenti, hogy könyörögni kell, hogy drágám, engedj el... ^^ lehet náluk ezt jelenti?
egyszerűen csak egyeztetni kell, hogy ki mikor milyen programot csinál, mikor lesz a közös program, kinek mennyi jut pénzben. Azért az együttélés nem abból áll, hogy mindenki magának vesz mindent. Meg nem csak a hobbykra, fesztiválokra kell költeni, és igenis van olyan hónap, hogy párezer forint is számít. Én holnap fogok 80k hufot otthagyni a fogorvosnál a hidamra.
Nekem nagyon is számít pár ezer ft, ezért is kell pénzt kerítenem, nemtudok csak úgy félretenni 10k-t júliusban h jspbalcsi
ezért kéne vmi rendes meló:/