d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
Prev1343536373845Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2011 09:36am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2011 04:34pm)
én sem értem miért gondolja itt pár embert, hogy a megbeszélés azt jelenti, hogy könyörögni kell, hogy drágám, engedj el... ^^ lehet náluk ezt jelenti? :o

egyszerűen csak egyeztetni kell, hogy ki mikor milyen programot csinál, mikor lesz a közös program, kinek mennyi jut pénzben. Azért az együttélés nem abból áll, hogy mindenki magának vesz mindent. Meg nem csak a hobbykra, fesztiválokra kell költeni, és igenis van olyan hónap, hogy párezer forint is számít. Én holnap fogok 80k hufot otthagyni a fogorvosnál a hidamra.


Nekem nagyon is számít pár ezer ft, ezért is kell pénzt kerítenem, nemtudok csak úgy félretenni 10k-t júliusban h jspbalcsi
ezért kéne vmi rendes meló:/
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2011 09:36am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2011 16:34)
én sem értem miért gondolja itt pár embert, hogy a megbeszélés azt jelenti, hogy könyörögni kell, hogy drágám, engedj el... ^^ lehet náluk ezt jelenti? :o

egyszerűen csak egyeztetni kell, hogy ki mikor milyen programot csinál, mikor lesz a közös program, kinek mennyi jut pénzben. Azért az együttélés nem abból áll, hogy mindenki magának vesz mindent. Meg nem csak a hobbykra, fesztiválokra kell költeni, és igenis van olyan hónap, hogy párezer forint is számít. Én holnap fogok 80k hufot otthagyni a fogorvosnál a hidamra.


hát ha fogorvossal csináltatod a hidat akkor ne számits valami profi munkára
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 10 2011 09:38am
gyerekek, ez nem az a topic
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2011 09:39am
Quote (Inakwo @ 10 Jun 2011 17:36)
hát ha fogorvossal csináltatod a hidat akkor ne számits valami profi munkára


azt nem a fogorvos csinálja. Azt ő csak megrendeli és beragasztja. a múlthéten levette a lenyomatokat, vagy 6-t. :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2011 09:39am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2011 16:39)
azt nem a fogorvos csinálja. Azt ő csak megrendeli és beragasztja. a múlthéten levette a lenyomatokat, vagy 6-t. :)


azt hittem a hidakat az épitész tervezi és a kőműves csinálja :(
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2011 09:40am
Quote (Inakwo @ 10 Jun 2011 17:39)
azt hittem a hidakat az épitész tervezi és a kőműves csinálja :(


na jól van. hippiknek gtfo.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2011 09:40am
Quote (anyd @ Jun 10 2011 04:38pm)
gyerekek, ez nem az a topic


néha van, hog y atopik önálló életre kel (és én ezt nagyon szoktam bírni)

Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2011 04:40pm)
na jól van. hippiknek gtfo.


v hippiknek kandó

This post was edited by Vismajor on Jun 10 2011 09:40am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2011 09:41am
Quote (Vismajor @ 10 Jun 2011 16:40)
néha van, hog y atopik önálló életre kel (és én ezt nagyon szoktam bírni)



v hippiknek kandó


vagy BME
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2011 09:42am
Quote (Inakwo @ Jun 10 2011 04:39pm)
azt hittem a hidakat az épitész tervezi és a kőműves csinálja :(


ezt a viccet én is el akartam sütni, csak úgy éreztem mára már eleget feszítettem a húrt : )
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 10 2011 09:43am
1-2 poston nevettem, főleg a vak csajon, de most nem kvótolom. csak szólok. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343536373845Next
Add Reply New Topic New Poll