Quote (Flutter @ 30 May 2010 21:22)
mert egy kibaszott hal az már mondanivaló?
és ha az én sigemben egy darab szar van, akkor az azt jelenti hogy szeretek szarni?!
meg a te siged és a mondanivaló 
öcsém, jó lenne elmenned egy pszichológushoz
:DDDDD
Quote (zenebuddhizmus @ 30 May 2010 21:31)
megyek feljelentem jozefet hogy nagy a sige
meg is kaptam a pm-et, verheted a melledet mr DK..
This post was edited by banyek on May 30 2010 03:00pm