d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1343536373865Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 30 2010 02:23pm
Quote (bajcli @ 30 May 2010 22:21)
csak féltékeny vagy.


csak próbáltam rávilágítani a sigem mondanivalójára

Quote (Flutter @ 30 May 2010 22:22)
mert egy kibaszott hal az már mondanivaló?

és ha az én sigemben egy darab szar van, akkor az azt jelenti hogy szeretek szarni?!

meg a te siged és a mondanivaló :D
öcsém, jó lenne elmenned egy pszichológushoz


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by Ad4mz on May 30 2010 02:24pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 02:31pm
megyek feljelentem jozefet hogy nagy a sige
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 02:52pm
Quote (Flutter @ 30 May 2010 21:22)
mert egy kibaszott hal az már mondanivaló?

és ha az én sigemben egy darab szar van, akkor az azt jelenti hogy szeretek szarni?!

meg a te siged és a mondanivaló :D

öcsém, jó lenne elmenned egy pszichológushoz


:DDDDD

Quote (zenebuddhizmus @ 30 May 2010 21:31)
megyek feljelentem jozefet hogy nagy a sige


meg is kaptam a pm-et, verheted a melledet mr DK..

This post was edited by banyek on May 30 2010 03:00pm
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 04:00pm
Eddig ez az állás: ( Ha valaki még szeretné leadni a voksát, annak pontosan kerek 1 napja van rá! :) )

Predi: 13
Sin: 7
Beni: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
ElCapitano: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
Lacoking: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
InfamousMythos: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1

This post was edited by Fezmin on May 30 2010 04:13pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2010 04:03pm
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 00:00)
Eddig ez az állás: ( Ha valaki még szeretné leadni a voksát, annak pontosan kerek 1 napja van rá! :) )

Predi: 13
Sin: 7
Beni: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
ElCapitano: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
Lacoking: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
InfamousMythos: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur 1


nem mondod, hogy h4xoorra nem szavazott senki...
pedig tökjó az a tag.
Member
Posts: 1,611
Joined: Dec 8 2007
Gold: 771.50
May 30 2010 04:05pm
[x] h4xoor
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 04:06pm
Quote (bajcli @ May 30 2010 11:03pm)
nem mondod, hogy h4xoorra nem szavazott senki...
pedig tökjó az a tag.


Nagyon sok fura dolog történt ebben a topicban, én már semmin sem lepődöm meg. :)

Quote (MultiaccersDeserveToDie @ May 30 2010 11:05pm)
[x] h4xoor


ki hitte volna ;)

This post was edited by Fezmin on May 30 2010 04:06pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2010 04:06pm
Quote (MultiaccersDeserveToDie @ 31 May 2010 00:05)
[x] h4xoor


:cheers:
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 30 2010 04:07pm
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 30 2010 04:09pm
Quote (Floodban @ May 30 2010 10:07pm)
sylke


wut
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343536373865Next
Add Reply New Topic New Poll