Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 May 2011 13:16)
letöltöttem a californicationt, de nem merek belekezdeni vizsgaidőszakban... így hát marad a sopranos negyedszerre is (futáshoz)
az egy mennyire gecijo sorozat..
nekem is tetszik a GoT, de neha egy kicsit vontatottnak ereztem, bar megertem, hogy fel kell vezetni, az utobbi ket resz mar porgos volt.
vhogy az hbo-s sorik mindig hozzak a szinvonalat..