d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev134353637381141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 17 2011 02:06am
hát ez a game of thrones kurvajó, legjobb sorozat amit eddig láttam életemben
alig tudom kivárni a következő részeket 8~(

Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
May 20 2011 05:07am
nu befejeztem az évadot utsó két rész volt már csak, hozza a kicsivel átlag feletti szintet de nem igazán ütött a vége most , bár szerintem ha csak lesnék egymást a szereplők én már azzal is meg volnék elégedve :D


ja igen californication a lényeget lehagytam

This post was edited by palacsinta on May 20 2011 05:07am
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
May 20 2011 05:08am
Quote (Rezs @ 17 May 2011 09:06)
hát ez a game of thrones kurvajó, legjobb sorozat amit eddig láttam életemben
alig tudom kivárni a következő részeket 8~(


^ this
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 20 2011 05:08am
faszom
megint ismétlik a médiumot :angry:
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 20 2011 05:14am
Quote (Rezs @ 17 May 2011 10:06)
hát ez a game of thrones kurvajó, legjobb sorozat amit eddig láttam életemben
alig tudom kivárni a következő részeket 8~(


nekem is tetszik, bár még csak az első 2 részt tudtam megnézni. viszont tuti, h nyáron elolvasom a könyveket is! (amennyit meg tudok szerezni..)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 20 2011 05:16am
letöltöttem a californicationt, de nem merek belekezdeni vizsgaidőszakban... így hát marad a sopranos negyedszerre is (futáshoz)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 20 2011 05:31am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 May 2011 13:16)
letöltöttem a californicationt, de nem merek belekezdeni vizsgaidőszakban... így hát marad a sopranos negyedszerre is (futáshoz)


az egy mennyire gecijo sorozat..
nekem is tetszik a GoT, de neha egy kicsit vontatottnak ereztem, bar megertem, hogy fel kell vezetni, az utobbi ket resz mar porgos volt.
vhogy az hbo-s sorik mindig hozzak a szinvonalat..
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 20 2011 05:57am
na akkor énis elkezdtem leszedni (game of thrones), meg ha már zsan mondta, megrendeltem az első két könyvet is, hogy nyáron legyen mit olvasni a dolgozóba'

remélem, tetszeni is fog, mer most igazából látatlanban vettem
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 20 2011 10:03am
Quote (Rezs @ May 17 2011 09:06am)
hát ez a game of thrones kurvajó, legjobb sorozat amit eddig láttam életemben
alig tudom kivárni a következő részeket 8~(


sztem is egy isten lett, viszont volt egy jelenet amit egyszerűen át kellett pörgetnem, mikor a két buzi egymás hónalját nyalogatja 10 percen keresztül :D

szerencsére az eddigi 5 órában inkább a csöcsök és a levágott fejek domináltak, remélem azt a 2 csávót is hamarosan legyakják és többet nem lesz ilyen buziskodás
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 20 2011 03:13pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 20 2011 12:16pm)
letöltöttem a californicationt, de nem merek belekezdeni vizsgaidőszakban... így hát marad a sopranos negyedszerre is (futáshoz)


akkor már hozzácsaphatnád a Boardwalk Empire-t, úgyis csak 1 szezon meg pár rész van belőle és kurvajó sorozat
ja egyébként ez is hbo-s sorozat

This post was edited by A122 on May 20 2011 03:14pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev134353637381141Next
Add Reply New Topic New Poll