Quote (josheide @ 1 Jan 2010 21:39)
De te magadra kérted a lockot, nem ?
ja aztmondta h fgt adott el $ért :DDD
Quote (xXmateXx @ 1 Jan 2010 21:37)
én is, mivel nekem sincs guildhez, trading groundson való kereséshez, my eventshez hozzáférésem.
de DF accesem ofc megvan még : D
jah meg még orbom se lehet, ez mekkora kibaszás.
ja nekem sincs eventhez és kereséshez