d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev13435363738197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 1 2010 02:40pm
Quote (xXmateXx @ 1 Jan 2010 22:37)
én is, mivel nekem sincs guildhez, trading groundson való kereséshez, my eventshez hozzáférésem.

de DF accesem ofc megvan még : D

jah meg még orbom se lehet, ez mekkora kibaszás.


miért vagy locked? nyiss neki topicot plz :)
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Jan 1 2010 02:41pm
Quote (josheide @ Jan 1 2010 09:39pm)
De te magadra kérted a lockot, nem ?


y, megmondtam, h eladtam fgt $$ért.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 1 2010 02:43pm
Quote (xXmateXx @ 1 Jan 2010 22:41)
y, megmondtam, h eladtam fgt $$ért.


mennyit adtál el? és miért vallottad be? :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 1 2010 02:45pm
Quote (zsansaccount @ 1 Jan 2010 21:43)
mennyit adtál el? és miért vallottad be? :D


20kt, és nem bírt tovább élni ezzel a tudattal.
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Jan 1 2010 02:47pm
Quote (josheide @ Jan 1 2010 09:45pm)
20kt, és nem bírt tovább élni ezzel a tudattal.


miért hiszed h 20k-t ^ ?

(csak mert nem annyit)

This post was edited by xXmateXx on Jan 1 2010 02:47pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 1 2010 02:49pm
Quote (xXmateXx @ 1 Jan 2010 21:47)
miért hiszed h 20k-t ^ ?

(csak mert nem annyit)


nem voltál ott blood moor-ban :(
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 1 2010 02:50pm
Quote (xXmateXx @ 1 Jan 2010 22:47)
miért hiszed h 20k-t ^ ?

(csak mert nem annyit)


akkor írd le egyszer részletesen és nem lesznek mesék



nem annyi :D
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Jan 1 2010 02:50pm
Quote (Nerz8 @ Jan 1 2010 09:49pm)
nem voltál ott blood moor-ban :(


neharagudj :cry:
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Jan 1 2010 02:50pm
Quote (josheide @ 1 Jan 2010 21:39)
De te magadra kérted a lockot, nem ?


ja aztmondta h fgt adott el $ért :DDD

Quote (xXmateXx @ 1 Jan 2010 21:37)
én is, mivel nekem sincs guildhez, trading groundson való kereséshez, my eventshez hozzáférésem.

de DF accesem ofc megvan még : D

jah meg még orbom se lehet, ez mekkora kibaszás.


ja nekem sincs eventhez és kereséshez
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Jan 1 2010 02:52pm
Quote (kemiii1338 @ Jan 1 2010 09:50pm)
ja aztmondta h fgt adott el $ért :DDD



ja nekem sincs eventhez és kereséshez


Imo, az orbot nem kéne elvenniük, ha már a csillagot se vették el :D

nevetséges ^

This post was edited by xXmateXx on Jan 1 2010 02:52pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13435363738197Next
Add Reply New Topic New Poll