d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1343536373858Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 01:46pm
Quote (GoreKnight9 @ Mon, 25 May 2009, 20:43)
igen vsgtol tanulok csajozni
valoban.


most mit hazudsz, tőlem szoktál tanulni

te vagy a lány
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:46pm
Quote (Janou @ Mon, 25 May 2009, 21:45)
fejben baszás felsőfokon


Ezen most csúnyán felkacagtam :D
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:46pm
Quote (ang3l @ Mon, May 25 2009, 09:43pm)
Nektek sok sikert a gyerekneveleshez, nagyobb szuksegetek lesz ra.
Remelem meggondoljatok magatokat, amig nem keso.


fölösleges.nem játszom Istenesdit :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 25 2009 01:46pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:41)
úgy ézem én már rég nem vagyok szerelmes...nem is lehet egy életen át szerelmesnek lenni...ezt asszem tudósok be is bizonyították vagymi hogy 2év na mindegy nem ez a lényeg...a szerelmen kívül van egy még lényegesebb érzés..a szeretet...ami nem múlik el soha de soha....nem félek kimondani hogy nem vagyok szerelmes.....nem ciki....bár Laci még mindig azt mondja hogy szerelmes...őszintén remélem hogy ő nem csak szerelmes lesz....ez viszont már nem rajtam múlik....nem tudok mit tenni ez ellen...


omg na most már tényleg elég....

16 évesen ugy beszélsz mintha legalább 30 éves élettapasztalatod lenne. na ne ettesél mmár itt...

farki amugy én sem tudom magam elképzelni ugy hogy egy csaj nevét vésegetem részegen a kezembe....
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2009 01:46pm
Quote (Janou @ Mon, 25 May 2009, 21:46)
most mit hazudsz, tőlem szoktál tanulni

te vagy a lány


melytorok comb combo >>>
:D
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 01:46pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 20:46)
Ezen most csúnyán felkacagtam :D


kopirájt, ezt még tibi mondta nekünk
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 25 2009 01:46pm
ÉN szeretem lackettőt ilyen hülyén is :(
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
May 25 2009 01:47pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:44)
már megint beleszól valaki egy számára tök ismeretlen történetbe.remek :) hajrá hajrá légy csak okos :)


pedig én kaptam tőle exkluzív msn logokat is :(
de tényleg tök ismeretlen!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:47pm
sztem csak lac2 szopatja a jspt...


egyebkent ugy tudom, h a szellemileg szegenyebb teruleteken tobb gyerek szuletik, es sokkal fiatalabban vallalnak gyereket.
az ertelmisegi korokben ugyanakkor max 1-2 gyerek, sokszor meg annyi sem es leginkabb 25-32 kor kozott.

es ez komoly.
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:48pm
Quote (Baleee @ Mon, May 25 2009, 09:44pm)
Nem epic fail. Nekem is volt és ha mostanival vége lenne akkor több mint valószínű, hogy megint több hónap szenvedés lenne. De nem vágnám fel az ereim, pláne nem mutogatnám. Nha meg más hasonló beteges dolgokat sem csinálnék. >.< 1-2 hétig sokszor bebasznék, utána meg őrlődnék pár hónapot keményen, utána meg még addig 'finomabban' felélném magam érzelmileg, ameddig nem jön újra valaki aki kiránt ebből, de ebből am a külvilág nem sokat érzékelne, csak azok tudnák akik annyira közel állnak hozzám, hogy elmondom nekik. Nha de hál' az égnek erről nem kell gondolkodnom. Mert szó sem lehet róla, hogy vége legyen ennek, ami van. Mellette rohadok meg 101 évesen. :P


igen,ennyit ér a férfi felfogás! BASSZUNK ATTÓL MINDEN JOBB LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343536373858Next
Add Reply New Topic New Poll