d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev13435363738162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold: 8.60
Apr 24 2008 08:39am
Quote (Rawen @ Thu, Apr 24 2008, 03:06pm)
omg
stream=szar
amugy meg 1 moviet sem lattam,de ezt lehet megnezem csak mert shippuuden ^^


megnéztem de megnézem megint ha datteebayoek megégetik smile.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2008 08:48am
faszom a bleachbe...nem eleg,h filler gecik vannak,most meg egy 2 hetes szunet is...
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold: 8.60
Apr 24 2008 09:08am
Quote (Rawen @ Thu, Apr 24 2008, 03:48pm)
faszom a bleachbe...nem eleg,h filler gecik vannak,most meg egy 2 hetes szunet is...


az pont jó mert naruto shippuundenben is egy szünet lesz... , igaz ott utána dupla részt nyomnak smile.gif
Member
Posts: 6,004
Joined: Nov 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 24 2008 09:09am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Feb 29 2008, 06:48pm)
Milyen animeket neztek / mangat olvastok atm?
Csak erdeklodes keppen smile.gif


dbz
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 16 2008 09:21am
nagy volt a mostani bleach manga

kensei durván néz ki ^^
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 23 2008 02:28am
valaki olvassa rajtam kivül a bleach mangát ?
elég jó kis részek vannak most smile.gif
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 23 2008 04:46am
Buta vagy Oli Naruto zsír biggrin.gif
mindenki aki először látja gyagyinak gondolja de utánna nem láttam volna olyat aki nem nézné tovább.
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
May 23 2008 04:57am
Quote (anyd @ Fri, May 23 2008, 11:46am)
Buta vagy Oli Naruto zsír biggrin.gif
mindenki aki először látja gyagyinak gondolja de utánna nem láttam volna olyat aki nem nézné tovább.


énis így voltam vele sad.gif
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 23 2008 07:39am
Quote (anyd @ Fri, May 23 2008, 11:46am)
Buta vagy Oli Naruto zsír biggrin.gif
mindenki aki először látja gyagyinak gondolja de utánna nem láttam volna olyat aki nem nézné tovább.


hát a rendes naruto 2. fele eléggé ellaposodott, a shippuundennel nemvoltak eddig ilyen gondjaim
Member
Posts: 2,241
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.00
May 23 2008 07:42am
régen yuyu hakusho fan voltam ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev13435363738162Next
Add Reply New Topic New Poll