☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok. > Yup!
Prev
1
34
35
36
37
38
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 40486
Replies: 1619
Track Topic
bambulabula
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold
:
8.60
#351
Apr 24 2008 08:39am
Quote (Rawen @ Thu, Apr 24 2008, 03:06pm)
omg
stream=szar
amugy meg 1 moviet sem lattam,de ezt lehet megnezem csak mert shippuuden ^^
megnéztem de megnézem megint ha datteebayoek megégetik
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#352
Apr 24 2008 08:48am
faszom a bleachbe...nem eleg,h filler gecik vannak,most meg egy 2 hetes szunet is...
bambulabula
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold
:
8.60
#353
Apr 24 2008 09:08am
Quote (Rawen @ Thu, Apr 24 2008, 03:48pm)
faszom a bleachbe...nem eleg,h filler gecik vannak,most meg egy 2 hetes szunet is...
az pont jó mert naruto shippuundenben is egy szünet lesz... , igaz ott utána dupla részt nyomnak
F4r3L
Member
Posts: 6,004
Joined: Nov 10 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#354
Apr 24 2008 09:09am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Feb 29 2008, 06:48pm)
Milyen animeket neztek / mangat olvastok atm?
Csak erdeklodes keppen
dbz
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#355
May 16 2008 09:21am
nagy volt a mostani bleach manga
kensei durván néz ki ^^
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#356
May 23 2008 02:28am
valaki olvassa rajtam kivül a bleach mangát ?
elég jó kis részek vannak most
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#357
May 23 2008 04:46am
Buta vagy Oli Naruto zsír
mindenki aki először látja gyagyinak gondolja de utánna nem láttam volna olyat aki nem nézné tovább.
maybeimhere
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold
:
0.00
#358
May 23 2008 04:57am
Quote (anyd @ Fri, May 23 2008, 11:46am)
Buta vagy Oli Naruto zsír
mindenki aki először látja gyagyinak gondolja de utánna nem láttam volna olyat aki nem nézné tovább.
énis így voltam vele
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#359
May 23 2008 07:39am
Quote (anyd @ Fri, May 23 2008, 11:46am)
Buta vagy Oli Naruto zsír
mindenki aki először látja gyagyinak gondolja de utánna nem láttam volna olyat aki nem nézné tovább.
hát a rendes naruto 2. fele eléggé ellaposodott, a shippuundennel nemvoltak eddig ilyen gondjaim
Sieracommando
Member
Posts: 2,241
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.00
#360
May 23 2008 07:42am
régen yuyu hakusho fan voltam ^^
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
34
35
36
37
38
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact