d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev13435363738397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,102
Joined: Oct 15 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 11 2008 11:02am
Mit hallott Termitátor utoljára?
-Héj dikmá, szinesfém!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2008 11:05am
Róka meg a nyuszi megy az erdőbe a róka egy tisztáshoz ért, a nyuszi meg egy kicsit a villanyszereléshez.
Member
Posts: 10,773
Joined: Aug 13 2006
Gold: 1,985.43
Mar 11 2008 11:34am
Quote (reallygosu_1 @ Tue, Mar 11 2008, 05:02pm)
Mit hallott Termitátor utoljára?
-Héj dikmá,  szinesfém!


Nem rosszsmile.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 11 2008 11:36am
hány westbrom drukker kell egy villanykörte becsavarásához???

Mind a kettő

Honnan lehet tudni, hogy kikapott a Newcastle???

Délután 3 van.
Member
Posts: 1,303
Joined: Jan 12 2008
Gold: 0.00
Mar 11 2008 11:36am
Quote (Baleee @ Tue, Mar 11 2008, 05:05pm)
Róka meg a nyuszi megy az erdőbe a róka egy tisztáshoz ért, a nyuszi meg egy kicsit a villanyszereléshez.


dzáhá^^ vouch
Member
Posts: 4,345
Joined: May 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 11 2008 11:43am
Quote (Sajage @ Tue, Mar 11 2008, 02:05pm)
ez igen jo, en is tudok egyet de lehet mar volt postolva:

Egy szobában állsz egy képpel a kezedben. Hogyan akasztod fel a képet a falra?
Egy ötlet szöget üt a fejedben, kihúzod a szöget a fejedből, így egy nagy kő esik le a szívedről, a kővel bevered a szöget a falba, és felakasztod a képet.


Sivatagban állsz, szembe veled egy éhes oroszlán aki megakar enni .. és a zsebedbe van egy alma de a zsebed bevan varva és nincs nálad semmit. Mit csinálsz?

Vársz. Mivel a türelem rózsát terem, a rózsa tövisével kivágod a zsebed, kiesik az alma.. mivel az alma nem esik messze a fájától így felmászol rá ..
és így lóvátetted az oroszlánt és kilovagolsz rajta ..
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 11 2008 11:47am
Quote (DeiTyPro @ Tue, 11 Mar 2008, 18:43)
Sivatagban állsz, szembe veled egy éhes oroszlán aki megakar enni .. és a zsebedbe van egy alma de a zsebed bevan varva és nincs nálad semmit. Mit csinálsz?

Vársz. Mivel a türelem rózsát terem, a rózsa tövisével kivágod a zsebed, kiesik az alma.. mivel az alma nem esik messze  a fájától így felmászol rá ..
és így lóvátetted az oroszlánt és kilovagolsz rajta ..


Quote (bambulabula @ Tue, 11 Mar 2008, 14:53)
Miért beteg a kispárna?
- Mert huzatot kapott.

- Hogyan lehet áramerősségmérőből feszültségmérőt csinálni?
- Le kell ejteni, akkor már csak VOLT mérő.

- Hány szürrealista kell 1 villanykörte kicseréléséhez?
- 3. Egy kicseréli a körtét, egy hozza a zsiráfot, és egy, aki dobálja a körtéket a kádba.

- Mi az, ugat és futballozik?
- Labdarúgó EB.

- Mi az: nagy, zöld és nehéz kiszarni?
- Tank.

- Melyik a legrosszabb gyógyszer?
- A kilenc.
- Miért?
- Mert fordítva hat...

- Mit csinálsz ha a sivatagban vagy veled szemben egy oroszlán zsebedbe varrva egy alma?
- Vársz türelmesen, mert a türelem rózsát terem, megfogod, a tüskéivel kivágod az almát a zsebedből, eldobod, mert az alma nem esik messze a fájától, felmászol a fára, így lóvá tetted az oroszlánt és kilovagolsz a sivatagból!


- Mi a rossz emésztés jele?
- Fingom sincs.


jó,hogy olvasod a topikot,btw smile.gif
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 11 2008 11:48am
Quote (DeiTyPro @ Tue, 11 Mar 2008, 18:43)
Sivatagban állsz, szembe veled egy éhes oroszlán aki megakar enni .. és a zsebedbe van egy alma de a zsebed bevan varva és nincs nálad semmit. Mit csinálsz?

Vársz. Mivel a türelem rózsát terem, a rózsa tövisével kivágod a zsebed, kiesik az alma.. mivel az alma nem esik messze  a fájától így felmászol rá ..
és így lóvátetted az oroszlánt és kilovagolsz rajta ..


Quote (bambulabula @ Tue, 11 Mar 2008, 14:53)

- Mit csinálsz ha a sivatagban vagy veled szemben egy oroszlán zsebedbe varrva egy alma?
- Vársz türelmesen, mert a türelem rózsát terem, megfogod, a tüskéivel kivágod az almát a zsebedből, eldobod, mert az alma nem esik messze a fájától, felmászol a fára, így lóvá tetted az oroszlánt és kilovagolsz a sivatagból!

Quote (H4xooR @ Tue, 11 Mar 2008, 18:47)
jó,hogy olvasod a topikot,btw smile.gif


yy lol.

This post was edited by hedgehogsword on Mar 11 2008 11:49am
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Mar 11 2008 11:49am
HALP

Három nő beszélget egy angol egy francia és egy magyar.
Mondja a francia:
- Képzeljétek el hogy megkért a férjem hogy vasaljam ki a ruháit, mondom neki hogy ha akarja vasalja ki ,mert én ugyan nem fogom...
Első nap nem láttam semmit, második nap nem láttam semmit, harmadik nap ki volt vasalva a ruhája
- Ez semmi -mondja az angol - az én férjem megkért hogy főzzek vacsorát,mondom neki hogy ha enni akar akkor főzzön magának...
Első nap nem láttam semmit,második nap nem láttam semmit, harmadik nagy az aztalon volt a főtt vacsora.
-Ez még mind semmi - mondja a magyar - az én uram megkért hogy fejjem meg a tehenet,mondom neki hogy Józsi ha akarsz tejet inni akor fejd meg magad...
Első nap nem láttam semmit, második nap nem láttam semmit, harmadik nap kezdtem egy kicsit látni a jobb szememmel...

ez most valahogy nem esik le nekem.. :\

edit: jaaaaaaa leesett :DDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by farki on Mar 11 2008 11:49am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 11 2008 11:49am
Quote (farki @ Tue, Mar 11 2008, 06:49pm)
HALP

Három nő beszélget egy angol egy francia és egy magyar.
Mondja a francia:
- Képzeljétek el hogy megkért a férjem hogy vasaljam ki a ruháit, mondom neki hogy ha akarja vasalja ki ,mert én ugyan nem fogom...
Első nap nem láttam semmit, második nap nem láttam semmit, harmadik nap ki volt vasalva a ruhája
- Ez semmi -mondja az angol - az én férjem megkért hogy főzzek vacsorát,mondom neki hogy ha enni akar akkor főzzön magának...
Első nap nem láttam semmit,második nap nem láttam semmit, harmadik nagy az aztalon volt a főtt vacsora.
-Ez még mind semmi - mondja a magyar - az én uram megkért hogy fejjem meg a tehenet,mondom neki hogy Józsi ha akarsz tejet inni akor fejd meg magad...
Első nap nem láttam semmit, második nap nem láttam semmit, harmadik nap kezdtem egy kicsit látni a jobb szememmel...

ez most valahogy nem esik le nekem.. :\



a magyarok verik a nőt
Go Back To Magyar Topic List
Prev13435363738397Next
Add Reply New Topic New Poll