Quote (DeiTyPro @ Tue, 11 Mar 2008, 18:43)
Sivatagban állsz, szembe veled egy éhes oroszlán aki megakar enni .. és a zsebedbe van egy alma de a zsebed bevan varva és nincs nálad semmit. Mit csinálsz?
Vársz. Mivel a türelem rózsát terem, a rózsa tövisével kivágod a zsebed, kiesik az alma.. mivel az alma nem esik messze a fájától így felmászol rá ..
és így lóvátetted az oroszlánt és kilovagolsz rajta ..
Quote (bambulabula @ Tue, 11 Mar 2008, 14:53)
Miért beteg a kispárna?
- Mert huzatot kapott.
- Hogyan lehet áramerősségmérőből feszültségmérőt csinálni?
- Le kell ejteni, akkor már csak VOLT mérő.
- Hány szürrealista kell 1 villanykörte kicseréléséhez?
- 3. Egy kicseréli a körtét, egy hozza a zsiráfot, és egy, aki dobálja a körtéket a kádba.
- Mi az, ugat és futballozik?
- Labdarúgó EB.
- Mi az: nagy, zöld és nehéz kiszarni?
- Tank.
- Melyik a legrosszabb gyógyszer?
- A kilenc.
- Miért?
- Mert fordítva hat...
- Mit csinálsz ha a sivatagban vagy veled szemben egy oroszlán zsebedbe varrva egy alma?
- Vársz türelmesen, mert a türelem rózsát terem, megfogod, a tüskéivel kivágod az almát a zsebedből, eldobod, mert az alma nem esik messze a fájától, felmászol a fára, így lóvá tetted az oroszlánt és kilovagolsz a sivatagból!
- Mi a rossz emésztés jele?
- Fingom sincs.
jó,hogy olvasod a topikot,btw