Quote (CyberPunk666 @ 24 Aug 2015 00:13)
De érted, egyetemen belüli tárgyelfogadtatáshoz: kinyomtatni, hitelesíttetni, 2 ajtóval odébb leadni.
Miközben egy közös rendszerben van mindenem.
Kinyomtatom, hitelesítem, 2 ajtóval odébb leadom és ott a csaj, bejelöli a rendszerben AHONNAN kiszedtem ezt az egészet, hogy ez bent van. -.-
Meg kéne kérni vismajort, hogy írjon nekik egy levelet.
>adóhivatal
>két osztály, egymással szemben lévő irodában
>osztály1-en dolgozó kollégának szüksége van valamilyen adatra osztály2-től
>nem ám átslattyog két métert és megkérdezi az infót, az úgy túl egyszerű lenne
>hivatalos út, ügyirat formájában kérelem, beiktatják az iktatóban, amit majd megkap osztály2 és válaszol rá ugyanilyen formában