Quote (cowding @ 31 May 2017 13:06)
maradek 2k-t is ő állta? :D
nop, en fizettem, baszkim levitt kocsival stb, ez volt a minimum

Quote (-joey- @ 31 May 2017 13:07)
Szerintem fontosabb az, hogy mennyi volt a borravaló.
egy ezrest kapott az emberke, amugy kifejezetten jo volt a kiszolgalas, ha vki szombathelyen akar kajalni, csak ajanlani tudom a helyet
This post was edited by Fej on May 31 2017 06:15am