d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1348349350351352660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 14 2012 04:12am
Quote (Eoghan @ 12 Dec 2012 01:17)
biztos elkezdem otthon varrogatni a bőrkesztyűt.


főleg a 20k marlboro calssic bőr kesztyűt
Member
Posts: 6,010
Joined: Apr 13 2010
Gold: 5,940.00
Dec 14 2012 01:18pm
szerintetek érintős telóba nokia v samsung nyerne? én nokiára szavazok.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 14 2012 01:27pm
Quote (hanna18 @ Dec 14 2012 07:18pm)
szerintetek érintős telóba nokia v samsung nyerne? én nokiára szavazok.

ez olyan szinten fogyatékos kérdés hogy [x] anyád
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 14 2012 01:28pm
Quote (hanna18 @ 14 Dec 2012 20:18)
szerintetek érintős telóba nokia v samsung nyerne? én nokiára szavazok.


kicsit lehetne szűkíteni mondjuk
Member
Posts: 6,010
Joined: Apr 13 2010
Gold: 5,940.00
Dec 14 2012 01:28pm
Quote (rapiddani @ Dec 14 2012 09:27pm)
ez olyan szinten fogyatékos kérdés hogy [x] anyád


kedves :hug:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 14 2012 01:29pm
napi
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 14 2012 01:30pm
Quote (fahrii @ Dec 14 2012 07:29pm)
napi


pina
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Dec 14 2012 11:48pm
Quote (Eoghan @ 11 Dec 2012 18:56)
nekem mobilnet+gps+bt 98%-ban mindig megy és 1,5-2 naponta töltöm. ha ez le is redukálódna 16 órára, az is elég lenne.

az meg milyen telo?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 15 2012 02:28am
Quote (kriza @ Dec 15 2012 06:48am)
az meg milyen telo?


sima i4s
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 15 2012 06:04pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1348349350351352660Next
Add Reply New Topic New Poll