d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1348349350351352381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,687.52
Trader: Trusted
Apr 11 2011 04:39am
Quote (Psyclon @ 11 Apr 2011 10:58)
Nagyon gondolkozok azon, hogy bele fogok muteba. Az elején tuti agyvérzés, de lvl 10 es itemektől már élvezném.
Csak ugye akkor off Gp szempontból kicsikét.


Megunnád... nagyon hamar. :D

Tényleg időpocsékolás... ^^

Kay is mutol már vagy 2 hónapja és tier III magical-rarenél jár... XD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 11 2011 04:40am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 11 Apr 2011 15:39)
Megunnád... nagyon hamar. :D

Tényleg időpocsékolás... ^^

Kay is mutol már vagy 2 hónapja és tier III magical-rarenél jár... XD


Ne becsüld alá sanyi kitartását.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 11 2011 04:44am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 11 Apr 2011 11:39)
Megunnád... nagyon hamar. :D

Tényleg időpocsékolás... ^^

Kay is mutol már vagy 2 hónapja és tier III magical-rarenél jár... XD


Jó de ő alig tolja, én meg ha rá állok akkor csinálom.
Tudom, hogy rohadt unalmas lenne, de néha az is az, hogy reggeltől délután 2óráig egyáltalán nem találni groupot.
Bele kezdek és magjátjuk mi lesz.

Quote (josheide @ 11 Apr 2011 11:40)
Ne becsüld alá sanyi kitartását.


:)


Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 11 2011 09:23am
Quote (Psyclon @ 11 Apr 2011 11:44)
Jó de ő alig tolja, én meg ha rá állok akkor csinálom.
Tudom, hogy rohadt unalmas lenne, de néha az is az, hogy reggeltől délután 2óráig egyáltalán nem találni groupot.
Bele kezdek és magjátjuk mi lesz.



:)


ask baresz. Revoltában a csókát 8-10en tolták mutable cuccokkal, és még mindig lvl20 magic környékén jár asszem. De az is lehet, hogy már 25!!!4 Pedig hidd el, ő is irdatlan mennyiséget tolt el. Egyszerűen nem éri meg, 3 hónap 0-24 kockulást +20 perc +10 str.
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,687.52
Trader: Trusted
Apr 11 2011 09:52am
Quote (Oberon_os @ 11 Apr 2011 17:23)
ask baresz. Revoltában a csókát 8-10en tolták mutable cuccokkal, és még mindig lvl20 magic környékén jár asszem. De az is lehet, hogy már 25!!!4 Pedig hidd el, ő is irdatlan mennyiséget tolt el. Egyszerűen nem éri meg, 3 hónap 0-24 kockulást +20 perc +10 str.


Y, annyi idő alatt iszonyat sok catát letolt volna és tuti talált volna már 50k fg-nyi cuccot... xD
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 11 2011 10:08am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 11 Apr 2011 16:52)
Y, annyi idő alatt iszonyat sok catát letolt volna és tuti talált volna már 50k fg-nyi cuccot... xD


meg hány fg-ért tolja a melót? 10-15 fg/cucc? Neeeeee...
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 11 2011 10:44am
bocsi, teló basztat

This post was edited by Psyclon on Apr 11 2011 10:46am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 11 2011 10:45am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 11 Apr 2011 16:52)
Y, annyi idő alatt iszonyat sok catát letolt volna és tuti talált volna már 50k fg-nyi cuccot... xD


Cica, mond már meg nekem, hogy ki az a mai időben, aki ennyit áldoz ls-re?
Szerintem már nem nagyon maradtunk.
Meg én is itt vagyok már lassan egy hónapja és semmit nem találtam. Na jó, számomra semmi értékeset.

Mute meg nekem nem csak fg forrás, hanem élvezet. Tudjátok mennyire oda voltam érte... mikor bejön egy imba mute ahhoz fogható nem nagyon van lsben.

:) De amúgy egyet értek, hogy faszvéres, de akkor jó lenne :(




Jut eszembe, amigo árul két itemet. Össze kéne harácsolni kb 50k fg-t :(

Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Apr 11 2011 11:52am
Quote (Psyclon @ 11 Apr 2011 10:58)
Nagyon gondolkozok azon, hogy bele fogok muteba. Az elején tuti agyvérzés, de lvl 10 es itemektől már élvezném.
Csak ugye akkor off Gp szempontból kicsikét.


mindenképp kell ls-ezni, hogy gyűjtsél cuccot magadnak, mert sajna sok helpet nem kapsz a többiektől :(
prof 10.7 vok glyphel és így is csak az tier x/ arcane cuccok gyűjtésénél kértem helpet a srácoktól, de ha nem emlékeztettem volna őket majdnem mindegy egyes climb előtt amibe nem voltam benne
akkor 1et se küldtek volna
3-4 ember volt aki segített

Quote (RiNGiSpiLeR @ 11 Apr 2011 12:39)

Kay is mutol már vagy 2 hónapja és tier III magical-rarenél jár... XD


Úgy nem lehet csinálni ahogy a Kay szeretné, többiekre vár azzal, hogy majd ők megtöltik a vaultját olyan cuccokkal amiből ha venné a fáradságot 1 climb alatt 70-80at összetudna gyűjteni
Member
Posts: 14,102
Joined: Oct 15 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 11 2011 02:28pm
elkezdek lsezni, horgászgatok, mondom akkor go harcolni
nincs arena, WTF
exit
^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1348349350351352381Next
Closed New Topic New Poll