Quote (Psyclon @ 11 Apr 2011 10:58)
Nagyon gondolkozok azon, hogy bele fogok muteba. Az elején tuti agyvérzés, de lvl 10 es itemektől már élvezném.
Csak ugye akkor off Gp szempontból kicsikét.
mindenképp kell ls-ezni, hogy gyűjtsél cuccot magadnak, mert sajna sok helpet nem kapsz a többiektől
prof 10.7 vok glyphel és így is csak az tier x/ arcane cuccok gyűjtésénél kértem helpet a srácoktól, de ha nem emlékeztettem volna őket majdnem mindegy egyes climb előtt amibe nem voltam benne
akkor 1et se küldtek volna
3-4 ember volt aki segített
Quote (RiNGiSpiLeR @ 11 Apr 2011 12:39)
Kay is mutol már vagy 2 hónapja és tier III magical-rarenél jár... XD
Úgy nem lehet csinálni ahogy a Kay szeretné, többiekre vár azzal, hogy majd ők megtöltik a vaultját olyan cuccokkal amiből ha venné a fáradságot 1 climb alatt 70-80at összetudna gyűjteni