d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1348349350351352440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Apr 14 2011 05:29am
Quote (josheide @ 14 Apr 2011 12:24)
Ha kell lefordítom neked az igényeid, aztán postolhatod a gfx fórumra.


Rendben azt megköszöném. Csak előtte kéne egy kis fg-t szerezni. :)
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Apr 14 2011 12:44pm
Nah szevasztok!

hogy tettszik a profil?

Mit kéne még csiszolni rajta?

ty :)


This post was edited by sageta on Apr 14 2011 12:44pm
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Apr 14 2011 12:46pm
Quote (sageta @ Apr 14 2011 08:44pm)
Nah szevasztok!

hogy tettszik a profil?

Mit kéne még csiszolni rajta?

ty :)


jó, ha egy depressziós 13 éves emós kislány vagy
nincs mit :)
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Apr 14 2011 12:47pm
Quote (Epiphone @ Apr 14 2011 06:46pm)
jó, ha egy depressziós 13 éves emós kislány vagy
nincs mit :)


jah az vagyok :)
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Apr 14 2011 12:49pm
Quote (sageta @ Apr 14 2011 08:47pm)
jah az vagyok :)


akkor 10/10 az egész, csak igazítsd hozzá az orbod is :)
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Apr 14 2011 12:50pm
Quote (Epiphone @ Apr 14 2011 06:49pm)
akkor 10/10 az egész, csak igazítsd hozzá az orbod is :)


ty

az orbot szerinted milyenre? :)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 14 2011 12:51pm
Quote (sageta @ 14 Apr 2011 20:44)
Nah szevasztok!

hogy tettszik a profil?

Mit kéne még csiszolni rajta?

ty :)


a háttérképen ne legyen ugyan az a kép mint a profile banneren
ja és a piros szín nem megy a sárgához

látom nagyon imádod azt a képet lol
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Apr 14 2011 12:52pm
Quote (Namechange @ Apr 14 2011 06:51pm)
a háttérképen ne legyen ugyan az a kép mint a profile banneren
ja és a piros szín nem megy a sárgához

látom nagyon imádod azt a képet lol


yes :D a háttéren már dolgozom

orbot milyenre? ;D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 14 2011 12:58pm
Quote (sageta @ 14 Apr 2011 20:52)
yes :D a háttéren már dolgozom

orbot milyenre? ;D


jóazúgy
és most donolj
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Apr 14 2011 12:59pm
Quote (sageta @ Apr 14 2011 08:52pm)
yes :D a háttéren már dolgozom

orbot milyenre? ;D


így klappol csak már 344654 helyen ugynaz a kép van lol. olyan érzésem van a profilodban, mintha egy virtuális tükörteremben lennék. legalább profilképnek mást tegyél témához illően
Go Back To Magyar Topic List
Prev1348349350351352440Next
Closed New Topic New Poll