☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
348
349
350
351
352
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 94969
Replies: 4396
Track Topic
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
82.11
#3491
Apr 14 2011 05:29am
Quote (josheide @ 14 Apr 2011 12:24)
Ha kell lefordítom neked az igényeid, aztán postolhatod a gfx fórumra.
Rendben azt megköszöném. Csak előtte kéne egy kis fg-t szerezni.
Sageta
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold
:
266.60
#3492
Apr 14 2011 12:44pm
Nah szevasztok!
hogy tettszik a profil?
Mit kéne még csiszolni rajta?
ty
This post was edited by sageta on Apr 14 2011 12:44pm
Hendrix
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold
:
100.00
#3493
Apr 14 2011 12:46pm
Quote (sageta @ Apr 14 2011 08:44pm)
Nah szevasztok!
hogy tettszik a profil?
Mit kéne még csiszolni rajta?
ty
jó, ha egy depressziós 13 éves emós kislány vagy
nincs mit
Sageta
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold
:
266.60
#3494
Apr 14 2011 12:47pm
Quote (Epiphone @ Apr 14 2011 06:46pm)
jó, ha egy depressziós 13 éves emós kislány vagy
nincs mit
jah az vagyok
Hendrix
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold
:
100.00
#3495
Apr 14 2011 12:49pm
Quote (sageta @ Apr 14 2011 08:47pm)
jah az vagyok
akkor 10/10 az egész, csak igazítsd hozzá az orbod is
Sageta
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold
:
266.60
#3496
Apr 14 2011 12:50pm
Quote (Epiphone @ Apr 14 2011 06:49pm)
akkor 10/10 az egész, csak igazítsd hozzá az orbod is
ty
az orbot szerinted milyenre?
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#3497
Apr 14 2011 12:51pm
Quote (sageta @ 14 Apr 2011 20:44)
Nah szevasztok!
hogy tettszik a profil?
Mit kéne még csiszolni rajta?
ty
a háttérképen ne legyen ugyan az a kép mint a profile banneren
ja és a piros szín nem megy a sárgához
látom nagyon imádod azt a képet lol
Sageta
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold
:
266.60
#3498
Apr 14 2011 12:52pm
Quote (Namechange @ Apr 14 2011 06:51pm)
a háttérképen ne legyen ugyan az a kép mint a profile banneren
ja és a piros szín nem megy a sárgához
látom nagyon imádod azt a képet lol
yes
a háttéren már dolgozom
orbot milyenre? ;D
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#3499
Apr 14 2011 12:58pm
Quote (sageta @ 14 Apr 2011 20:52)
yes
a háttéren már dolgozom
orbot milyenre? ;D
jóazúgy
és most donolj
Hendrix
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold
:
100.00
#3500
Apr 14 2011 12:59pm
Quote (sageta @ Apr 14 2011 08:52pm)
yes
a háttéren már dolgozom
orbot milyenre? ;D
így klappol csak már 344654 helyen ugynaz a kép van lol. olyan érzésem van a profilodban, mintha egy virtuális tükörteremben lennék. legalább profilképnek mást tegyél témához illően
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
348
349
350
351
352
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact