d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1348349350351352410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 10:02am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 19 Jul 2011 17:57)
xD

Jó, annyikat én is megyek általában (idén 100 volt a max 1 nap), de amúgy ilyen 20-30-40-eket megyek... De montival, azzal meg egy Kékest megmászni aszfalton...  :wacko:

Te merre mászol általában?


Hármashatár-hegy. Az nekem 48 km szokott lenni. Amúgy meg Margit-szigetre szoktam menni laposon edzeni pl, ha itthon vagyok, akkor meg az az útvonal, amit linkeltem fentebb, van amikor a Somosi rész kimarad és akkor ugyan kevesebb meg kisebb hegyek vannak, de 40km kör megvan és az is elég jó.

Az ez: http://www.bikemap.net/route/1123922#lat=48.15638&lng=19.82715&zoom=15&type=2
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,706.42
Trader: Trusted
Jul 19 2011 10:07am
Quote (Baleee @ 19 Jul 2011 18:02)
Hármashatár-hegy. Az nekem 48 km szokott lenni. Amúgy meg Margit-szigetre szoktam menni laposon edzeni pl, ha itthon vagyok, akkor meg az az útvonal, amit linkeltem fentebb, van amikor a Somosi rész kimarad és akkor ugyan kevesebb meg kisebb hegyek vannak, de 40km kör megvan és az is elég jó.

Az ez: http://www.bikemap.net/route/1123922#lat=48.15638&lng=19.82715&zoom=15&type=2


LOL, Kercseg-tető helyett Kecseg-tetőt olvastam (egyik kedvenc magyar szavam). :D

Fasza útvonalnak tűnik amúgy.

/e.: De most megyek is, gurulok egyet valamerre. ^^

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Jul 19 2011 10:08am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 10:16am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 19 Jul 2011 18:07)
LOL, Kercseg-tető helyett Kecseg-tetőt olvastam (egyik kedvenc magyar szavam). :D

Fasza útvonalnak tűnik amúgy.

/e.: De most megyek is, gurulok egyet valamerre. ^^


Le a lépcsőn. :'D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 11:02am
Quote (Baleee @ Jul 19 2011 05:02pm)
Hármashatár-hegy. Az nekem 48 km szokott lenni. Amúgy meg Margit-szigetre szoktam menni laposon edzeni pl, ha itthon vagyok, akkor meg az az útvonal, amit linkeltem fentebb, van amikor a Somosi rész kimarad és akkor ugyan kevesebb meg kisebb hegyek vannak, de 40km kör megvan és az is elég jó.

Az ez: http://www.bikemap.net/route/1123922#lat=48.15638&lng=19.82715&zoom=15&type=2


48 a 3ashatár
lol
nekem 25
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 19 2011 11:28am
megvan az új gépem : )))

fel is avattam, végigtekertem vele ülve a moszkvatér-jánoshegy távot rögtön, ami eddig csak állva ment.. :D



This post was edited by hedgehogsword on Jul 19 2011 11:29am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 11:32am
Quote (hedgehogsword @ Jul 19 2011 06:28pm)
megvan az új gépem : )))

fel is avattam, végigtekertem vele ülve a moszkvatér-jánoshegy távot rögtön, ami eddig csak állva ment.. :D

http://images.internetstores.de/products/251849_Merida_Matts_20V_schwarz_00%5B1024x768%5D.jpg


gz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 01:16pm
Quote (szabika @ 19 Jul 2011 19:02)
48 a 3ashatár
lol
nekem 25


Utána én körbe megyek.
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,706.42
Trader: Trusted
Jul 19 2011 01:26pm
Quote (Baleee @ 19 Jul 2011 18:16)
Le a lépcsőn. :'D


Majdnem. :D

De egyrészt xarrááztam, másrészt meg buktam... (vizes sín FTW), de amúgy fasza volt... xD

Jó kis gép Süni! ^^
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 01:27pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jul 19 2011 08:26pm)
Majdnem. :D

De egyrészt xarrááztam, másrészt meg buktam... (vizes sín FTW), de amúgy fasza volt... xD

Jó kis gép Süni! ^^


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

üdv a klubban
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 01:29pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 19 Jul 2011 21:26)
Majdnem. :D

De egyrészt xarrááztam, másrészt meg buktam... (vizes sín FTW), de amúgy fasza volt... xD

Jó kis gép Süni! ^^


Ezek a sínek mindig kitesznek magukért. Múltkor én is ott taknyoltam, a vállamon még mindig megvan a seb. Mondjuk én nem a sínen és nem ilyen vastagkerekűvel, hanem a virsligumival, meg a sínek között ami van az a fém szar, ami csupa olaj volt... :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1348349350351352410Next
Add Reply New Topic New Poll