Quote (Baleee @ 19 Jul 2011 18:02)
LOL, Kercseg-tető helyett Kecseg-tetőt olvastam (egyik kedvenc magyar szavam).

Fasza útvonalnak tűnik amúgy.
/e.: De most megyek is, gurulok egyet valamerre. ^^
This post was edited by RiNGiSpiLeR on Jul 19 2011 10:08am