Quote (killer204 @ 15 Aug 2010 13:17)
az a legrosszabb hogy mire mo-n kijön addigra minden angol, amerikai max lvl lessz...
Quote (huszonketszazalekscoutplayer @ 15 Aug 2010 09:21)
ja, vegulis telleg jo, ha van fgd akkor jsp 5db egesz kattintassal meg 3 pmmel csinalhatsz egy fullos pvp karit amin normalesetben evekig dolgozol, egesz jo nem? sok ertelme van a jateknak
Honnan
jöttök
bazdmeg.