d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13483493503513524114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 15 2010 06:23am
Quote (killer204 @ Aug 15 2010 12:22pm)
mire ide elér az 2-3 hónapba beletelik... mint szinte minden játék


a fenébe, akkor még kell 2 honapot várnom a starcraft 2re is !!!!!
NA TAKARODJ INNEN EL DE KURVAGYORSAN
Member
Posts: 9,136
Joined: Jan 29 2008
Gold: 1,992.00
Aug 15 2010 06:24am
Quote (killer204 @ Aug 15 2010 01:23pm)
felöllem mondhatod ezt majd meglátjuk...


Te aztán képben vagy :thumbsup:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 15 2010 06:32am
Quote (killer204 @ 15 Aug 2010 14:22)
mire ide elér az 2-3 hónapba beletelik... mint szinte minden játék


max 2-3 nap a különbség usa/eu között. ne legyél sötét..
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 15 2010 06:37am
Quote (ecneB @ Aug 15 2010 12:32pm)
max 2-3 nap a különbség usa/eu között. ne legyél sötét..


annyi se
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 15 2010 07:36am
Quote (killer204 @ 15 Aug 2010 13:17)
az a legrosszabb hogy mire mo-n kijön addigra minden angol, amerikai max lvl lessz...


Quote (huszonketszazalekscoutplayer @ 15 Aug 2010 09:21)
ja, vegulis telleg jo, ha van fgd akkor jsp 5db egesz kattintassal meg 3 pmmel csinalhatsz egy fullos pvp karit amin normalesetben evekig dolgozol, egesz jo nem? sok ertelme van a jateknak


Honnan
jöttök
bazdmeg.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 15 2010 07:40am
Quote (Oberon_os @ Aug 15 2010 01:36pm)
Honnan
jöttök
bazdmeg.


22%scoutplayer az Rici
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 18 2010 08:28am
Tárgykészítés a Diablo 3-ban

http://ipon.hu/?news=13626
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 18 2010 08:50am
Quote (ecneB @ Aug 18 2010 03:28pm)
Tárgykészítés a Diablo 3-ban

http://ipon.hu/?news=13626


fujj ezdaszar és a cik kis szarul van megírva.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 18 2010 08:51am
Quote (jarabekg @ 18 Aug 2010 16:50)
fujj ezdaszar és a cik kis szarul van megírva.


http://frostshock.eu/2010/08/18/gamescom-diablo-3-bemutatkozik-az-artisan/
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 18 2010 08:54am
Quote (RRC @ Aug 18 2010 03:51pm)


ez mar egy fokkal jobb,bár nem értem miér kéne a craftolást npckre bízni -.-
Go Back To Magyar Topic List
Prev13483493503513524114Next
Closed New Topic New Poll