d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1348734883489349034915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 21 2014 12:39am
Quote (lacketto @ Aug 21 2014 05:37am)
tudjátok mi a jó az esőben vezetésben?



semmi
minden kis csicska lyukat megtalálsz mert tele van vízzel és nem látszik aztán lehet vinni futóztatni meg felnit cserélni


akkor megallapithatjuk hogy az esoben vezetes pont olyan mint dotaban a centaur camp

This post was edited by putincykavodka on Aug 21 2014 12:40am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 21 2014 12:44am
Quote (putincykavodka @ Aug 21 2014 07:39am)
akkor megallapithatjuk hogy az esoben vezetes pont olyan mint dotaban a centaur camp


Furbolg camp sokkal szarabb. Kiveve amikor menekülsz enemy hösök elöl es meg a centaur is odajön hogy lestunoljon.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 21 2014 12:47am
Quote (Karan2_Returned @ 21 Aug 2014 08:44)
Furbolg camp sokkal szarabb. Kiveve amikor menekülsz enemy hösök elöl es meg a centaur is odajön hogy lestunoljon.


nerfelve lett már, stop noob ok
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 21 2014 01:33am
Quote (Karan2_Returned @ 21 Aug 2014 08:44)
Furbolg camp sokkal szarabb. Kiveve amikor menekülsz enemy hösök elöl es meg a centaur is odajön hogy lestunoljon.


>nem raforcestaffolni a 3 kiteolt enemyre a kentaurt mikozben jukeolgatsz we are electricet dudolgatva
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 21 2014 01:38am
Quote (SummertimeClothes @ 21 Aug 2014 08:33)
>nem raforcestaffolni a 3 kiteolt enemyre a kentaurt mikozben jukeolgatsz we are electricet dudolgatva


10/10
röhögök
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 21 2014 03:22am
kéne már nyerni azon a gecis lotton
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 21 2014 04:07am
36 User(s) are browsing this Forum (26 Guests and 1 Anonymous Users)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 21 2014 04:58am



végre van bonsai fám
kösz orbán
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 21 2014 05:06am
a 71 eves epitosvezetonk infarktus gyanuval korhazba kerult, utazhatok le kunszentmiklosra egy lyukba amig nem talalnak uj epitesvezetot, remek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 21 2014 05:08am
Quote (Fej @ Aug 21 2014 12:06pm)
a 71 eves epitosvezetonk infarktus gyanuval korhazba kerult, utazhatok le kunszentmiklosra egy lyukba amig nem talalnak uj epitesvezetot, remek


micsoda együttérzés
Go Back To Magyar Topic List
Prev1348734883489349034915001Next
Closed New Topic New Poll