d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1348134823483348434855001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 19 2014 10:23am
Quote (Vismajor @ 19 Aug 2014 17:49)
>elmegyek úgy a gyerekkel vicizibiciklizni, hogy nem tudok úszni


>3x+ evesen nem tudni uszni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 19 2014 10:26am
Quote (Baleee @ 19 Aug 2014 17:23)
>3x+ evesen nem tudni uszni.


mondjuk ezt sem igazán szoktam tudni megérteni, hogy hogy nem képes megtanulni valaki úszni már ennyi évesen
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 19 2014 10:29am
Quote (Rawen @ 19 Aug 2014 17:36)
http://www.tweaktown.com/news/39794/only-8-of-pc-games-sold-last-year-were-physical-92-sold-digitally/index.html

amúgy minek adnak még ki bármit fizikálisan, teljesen felesleges, meg sem éri
pc-re, konzolosok ofc ebben is le vannak maradva


én pl egyik wow kieget dobozosban vettem meg, mer olcsobb volt mint bnetröl
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 19 2014 10:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Aug 2014 18:26)
mondjuk ezt sem igazán szoktam tudni megérteni, hogy hogy nem képes megtanulni valaki úszni már ennyi évesen


y, de ugy hogy meg a gyereket is viszi magaval... isten barba.. mutogani kene az ilyen hulyet, komolyan.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2014 10:39am
de hogy kell valakit megtanitani uszni
en apamat probaltam par eve

mondtam h siman csak probalja kutyauszaszt fel le felvaltva kalimpaljon meg rugdalozzona a labaval de nem, ugy is elmerult wtf nem is ertem hogy nem lehet kutyauszni hat ha kalimpalsz mar font kene maradj vagy idk
nmeg mondtam vegyen egy nagy levegot es fekudjon fel a vizre mintha hanyattfekudne az agyon de az se ment neki.. feladtam
sztem csak nem bizik benne h fent marad es mar igy magatol elkezd sullyedni direkt



en mondjuk ugy tanultam meg h mindig feltem mikor uszasra mentunk meg masodikba es nem akartam elbujtam a wcbe :XD
es kerestek es mindenki elment de ott fogott a tanar mondta ugorjak be a melyvizbe es kapaszkodjak meg abba a gecibe elvalasztoba és lökjem ki magam a szelere ennyi es mehetek haza
hat beleugrottam, megkapaszkodtam de nem mertem elengedni es nem birtam levegot se venni annyira feltem es egyszer csak hirtelen elrugtam magam es kiertem a partra aztan sprinteltem kifle :XD:XD:
azota tudok uszni erdekes
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 19 2014 10:42am
Quote (Baleee @ Aug 19 2014 05:23pm)
>3x+ evesen nem tudni uszni.


az oké, elmaradt aztán lusta volt etc
de tudom, ismerem ezt a hiányosságom és akkor beviszem a gyerekemet mélyvízbe aki nem tud úszni?
lelőni, ha nem fulladt meg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2014 10:43am
Quote (Vismajor @ Aug 19 2014 04:42pm)
az oké, elmaradt aztán lusta volt etc
de tudom, ismerem ezt a hiányosságom és akkor beviszem a gyerekemet mélyvízbe aki nem tud úszni?
lelőni, ha nem fulladt meg


hat de lehet ugy volt vele hogy ugyis ott az a gecis bicigli hát ha beleesnek majd mekapaszkodnak azt kesz, kihuzni mar kitudja
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2014 11:02am
ezt ideadnák; jópár évig nem mennék utcára



This post was edited by Senee on Aug 19 2014 11:03am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 19 2014 11:41am
jo ez a listenonrepeat mert számolja hányszor ment le ugyanaz a szám
scar tissue 300szor 2 nap alatt
get on my level
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 19 2014 11:47am
Quote (lacketto @ 19 Aug 2014 19:41)
jo ez a listenonrepeat mert számolja hányszor ment le ugyanaz a szám
scar tissue 300szor 2 nap alatt
get on my level


nekem a linkin park - in the end ismétlődik folyamatosan másfél éve
Go Back To Magyar Topic List
Prev1348134823483348434855001Next
Closed New Topic New Poll