Quote (Rawen @ Aug 19 2014 12:53pm)
a finn az igazi énje, a magyar csak addig volt amíg tetszeni akart neked
#hollópárkapcsolatitanácsai
amugy ez
nyilván megtanult viselkedni és egy idegen helyen alkalmazkodni fog és nem a saját szarát nyomja
otthon viszont te alkalmazkodj őhozzá, mert a saját szarát nyomja
csak azt kéne kideríteni, hogy ő is tragédiaként élte-e meg az itteni két hónapot.. mert az más, hogy te jól érezted magad.. ő meg lehet otthon érezte jól magát
de akkor meg minek a kapcsolat.. vki mindig szenvedni fog.. hacsak nem semleges országban éltek majd
bár akkor is kijön majd előbb-utóbb az igazi énje