d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1347934803481348234835001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 19 2014 05:55am
Quote (Senee @ Aug 19 2014 12:47pm)
DE MINEK MIKOR IT IRJA A SZAMITOGEP
10 EZER FORINT AZ 5 FASZA PIZZA


Hat pont ezaz a pizzat megeszed es kiszarod. En orulok hogy vettem orat mert ez egy targy amit szeretek, materializmus ftw
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2014 06:01am
Quote (anyd @ Aug 19 2014 11:55am)
Hat pont ezaz a pizzat megeszed es kiszarod. En orulok hogy vettem orat mert ez egy targy amit szeretek, materializmus ftw


kiszarom azt is



:XD:XD:


igen de ez most olyan, hogy apám előfizető egy újságra
MINEK
ott a net, minden rajta van, fasznak dob ki ilyenre pénzt

ez csak azért bánt mert épp nyaralnak én meg voltam akkora hülye, hogy ajtót nyitottam a postásnak aki kérte a pénzt 5k forint előfizetési dij augusztus-szeptember
most két és fél pizzával kevesebbre futja a szaros ujság miatt ami amugyis ott van a neten mi meg pénzt adunk érte gecire felbasz :XD
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 19 2014 06:19am
Quote (josheide @ 19 Aug 2014 12:48)
Mi a baj ?


mind1
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2014 06:20am
az is mekkora hülye aki szexujságot vesz hát tele vele a net
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 19 2014 06:53am
Quote (Vismajor @ 19 Aug 2014 13:50)
Igazabol vicces, de itt sokkal konnyebb vele
2 honapot voltunk itthon, semmi gond minden rozsaszin
2 honao finnorszag es nem ismertem kb ra, tragedia
Es hat az elmult egy evben kb 7x volt magyarorszagon, nem fogja nagy meglepetes erni imo, ez nem olyan h egy nem vilaglatott embert kikoltoztetsz pl angliaba dolgozni


a finn az igazi énje, a magyar csak addig volt amíg tetszeni akart neked
#hollópárkapcsolatitanácsai
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2014 07:10am
Quote (Rawen @ Aug 19 2014 12:53pm)
a finn az igazi énje, a magyar csak addig volt amíg tetszeni akart neked
#hollópárkapcsolatitanácsai


amugy ez

nyilván megtanult viselkedni és egy idegen helyen alkalmazkodni fog és nem a saját szarát nyomja
otthon viszont te alkalmazkodj őhozzá, mert a saját szarát nyomja

csak azt kéne kideríteni, hogy ő is tragédiaként élte-e meg az itteni két hónapot.. mert az más, hogy te jól érezted magad.. ő meg lehet otthon érezte jól magát
de akkor meg minek a kapcsolat.. vki mindig szenvedni fog.. hacsak nem semleges országban éltek majd
bár akkor is kijön majd előbb-utóbb az igazi énje
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 19 2014 07:39am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 19 2014 08:46am
Quote (Namechange @ Aug 19 2014 01:19pm)
mind1


Ne legyel olyan mint egy fb kurva aki kiirja h szar napom van aztan nah mindegY
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 19 2014 08:47am
Quote (anyd @ 19 Aug 2014 16:46)
Ne legyel olyan mint egy fb kurva aki kiirja h szar napom van aztan nah mindegY


Implikalod, hogy nem az.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 19 2014 08:52am
Quote (anyd @ 19 Aug 2014 16:46)
Ne legyel olyan mint egy fb kurva aki kiirja h szar napom van aztan nah mindegY


nem mondhatja el mert tiltják a SZABÁJOK
Go Back To Magyar Topic List
Prev1347934803481348234835001Next
Closed New Topic New Poll