d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1347348349350351660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 11 2012 05:00pm
Quote (anyd @ 12 Dec 2012 00:58)
nekem van ujjatlan kesztyűm, op


csovesek is azzal fozik a babot a kukatuzon

(ne vedd komolyan)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 11 2012 05:02pm
Quote (RRC @ Dec 12 2012 12:00am)
csovesek is azzal fozik a babot a kukatuzon

(ne vedd komolyan)


nem veszem komolyan, már 2x is hitték azt h kéregető vagyok, kaptam 100 ftot
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 11 2012 05:04pm
Quote (anyd @ 12 Dec 2012 00:02)
nem veszem komolyan, már 2x is hitték azt h kéregető vagyok, kaptam 100 ftot


Aztan lehet csak azthittek "szolgaltato" vagy
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 11 2012 05:15pm
am van ilyen lifehack, hogy venni kell vékony réz drótot (mondjuk ~0,1 mm) és azzal a kesztyű ujjába kell varrni egy kisebb hurkot, és így már tudod is kezelni a telefont kesztyűben is.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 11 2012 06:17pm
Quote (HunIndex @ Dec 12 2012 12:15am)
am van ilyen lifehack, hogy venni kell vékony réz drótot (mondjuk ~0,1 mm) és azzal a kesztyű ujjába kell varrni egy kisebb hurkot, és így már tudod is kezelni a telefont kesztyűben is.


biztos elkezdem otthon varrogatni a bőrkesztyűt.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 12 2012 03:49am
Quote (Eoghan @ 12 Dec 2012 01:17)
biztos elkezdem otthon varrogatni a bőrkesztyűt.


mondtam hogy van olyan SE telefon amit lehet kesztyuben kezelni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 12 2012 03:54am
Quote (anyd @ Dec 12 2012 12:02am)
nem veszem komolyan, már 2x is hitték azt h kéregető vagyok, kaptam 100 ftot


bazmeg
karriert találtam
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 12 2012 04:02am
Quote (szabika @ Dec 12 2012 11:54am)
bazmeg
karriert találtam


Member
Posts: 1,173
Joined: May 21 2007
Gold: 624.56
Dec 14 2012 02:52am
Nem lehet valahogy megoldani, hogy a telefont rákötöm a hifire (jack out), és az ébresztésnél az szól?
Mert hiába dugom be, az ébresztést a saját hangszórójával nyomatja.
Valami app vagy mittomén?
Vagy ezt már kérdeztem? :)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 14 2012 02:58am
Quote (Csuklyas @ 14 Dec 2012 10:52)
Nem lehet valahogy megoldani, hogy a telefont rákötöm a hifire (jack out), és az ébresztésnél az szól?
Mert hiába dugom be, az ébresztést a saját hangszórójával nyomatja.
Valami app vagy mittomén?
Vagy ezt már kérdeztem? :)


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alarmclock.xtreme.free&feature=search_result
Go Back To Magyar Topic List
Prev1347348349350351660Next
Add Reply New Topic New Poll