d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1347348349350351440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 9 2011 02:06am
Ilyen elbaszott egy dolgot....
Nyitottam egy gfx request topicot: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53014317&f=111 (amúgy még van ~5 nap rá)
Kaptam pár próbálkozást, amikor egy 3 napja regelt srác rámírt hogy ő szeretne megpróbálkozni vele, vegyem fel msnre hogy elmagyarázzam pontosan mit is szeretnék.
Felvettem, elmondtam neki, olyan fél óra - 1 óra múlva írja, hogy már van is 2 változata, most dolgozik a harmadikon. Nem nagyon hittem benne, de mondom hátha valami kis csodagyerek.
Újabb fél órára rá küldeni akart egy rar filet, először majdnem elfogadtam aztán rájöttem hogy ebben valami szar is lehet, szóval megkértem, hogy töltse fel őket valahova.
Akkor azt mondta, hogy nem ér rá, és hogy majd feltölti máskor. Azóta ráírtam kb kétszer, puszta kíváncsiságból, mindkétszer ugyanazt kaptam, hogy ő elfoglalt.

Tanulság?
bazdmeg még a gfx részlegen is megpróbálnak keyloggolni....

e.: vagy csak én vagyok paranoiás ??

This post was edited by josheide on Apr 9 2011 02:06am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 9 2011 02:08am
Quote (josheide @ Apr 9 2011 09:06am)
Ilyen elbaszott egy dolgot....
Nyitottam egy gfx request topicot: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53014317&f=111 (amúgy még van ~5 nap rá)
Kaptam pár próbálkozást, amikor egy 3 napja regelt srác rámírt hogy ő szeretne megpróbálkozni vele, vegyem fel msnre hogy elmagyarázzam pontosan mit is szeretnék.
Felvettem, elmondtam neki, olyan fél óra - 1 óra múlva írja, hogy már van is 2 változata, most dolgozik a harmadikon. Nem nagyon hittem benne, de mondom hátha valami kis csodagyerek.
Újabb fél órára rá küldeni akart egy rar filet, először majdnem elfogadtam aztán rájöttem hogy ebben valami szar is lehet, szóval megkértem, hogy töltse fel őket valahova.
Akkor azt mondta, hogy nem ér rá, és hogy majd feltölti máskor. Azóta ráírtam kb kétszer, puszta kíváncsiságból, mindkétszer ugyanazt kaptam, hogy ő elfoglalt.

Tanulság?
bazdmeg még a gfx részlegen is megpróbálnak keyloggolni....

e.: vagy csak én vagyok paranoiás ??


bármilyen módon próbálkoznak, legfőképpen a pénzes srácokkal.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 9 2011 02:10am
Quote (N4aBz @ 9 Apr 2011 13:08)
bármilyen módon próbálkoznak, legfőképpen a pénzes srácokkal.


És gondolj bele milyen jól működő módszer ... beirsz egy rakás ember gfx request topicjába és ennyi. msnbeszélgetés miatt meg senki se lockolnak.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 9 2011 02:12am
Quote (josheide @ Apr 9 2011 09:10am)
És gondolj bele milyen jól működő módszer ... beirsz egy rakás ember gfx request topicjába és ennyi. msnbeszélgetés miatt meg senki se lockolnak.


erre utaznak, hogy úgy kerüljenek hozzád úgymond közel, hogy azért ők még ne legyenek lockedek/bannedek.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 9 2011 05:47am
Quote (josheide @ 9 Apr 2011 10:06)
Ilyen elbaszott egy dolgot....
Nyitottam egy gfx request topicot: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53014317&f=111 (amúgy még van ~5 nap rá)
Kaptam pár próbálkozást, amikor egy 3 napja regelt srác rámírt hogy ő szeretne megpróbálkozni vele, vegyem fel msnre hogy elmagyarázzam pontosan mit is szeretnék.
Felvettem, elmondtam neki, olyan fél óra - 1 óra múlva írja, hogy már van is 2 változata, most dolgozik a harmadikon. Nem nagyon hittem benne, de mondom hátha valami kis csodagyerek.
Újabb fél órára rá küldeni akart egy rar filet, először majdnem elfogadtam aztán rájöttem hogy ebben valami szar is lehet, szóval megkértem, hogy töltse fel őket valahova.
Akkor azt mondta, hogy nem ér rá, és hogy majd feltölti máskor. Azóta ráírtam kb kétszer, puszta kíváncsiságból, mindkétszer ugyanazt kaptam, hogy ő elfoglalt.

Tanulság?
bazdmeg még a gfx részlegen is megpróbálnak keyloggolni....

e.: vagy csak én vagyok paranoiás ??


hát ezt szomorúan hallom de örülök hogy megúsztad: :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 9 2011 06:10am
Quote (Namechange @ 9 Apr 2011 16:47)
hát ezt szomorúan hallom de örülök hogy megúsztad: :)


Még szerencse hogy mindig gyanakvó vagyok a newfagokkal.

ja és Oli nagyon jó lett amit csináltál, igazán megpróbálkozhatnál nekem logódizájnolni.

This post was edited by josheide on Apr 9 2011 06:12am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Apr 14 2011 04:47am
mennyibe fáj egy igényes, de tényleg igényes full profil, avatar, sig, olyan szar ami mutatja ls karim statjait stb.
Vagy mondjuk megtanulni kezelni cs-t meddig tart? :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 14 2011 04:52am
Quote (Psyclon @ 14 Apr 2011 15:47)
mennyibe fáj egy igényes, de tényleg igényes full profil, avatar, sig, olyan szar ami mutatja ls karim statjait stb.
Vagy mondjuk megtanulni kezelni cs-t meddig tart? :D


mostanában sok időt töltöttem a gfx forumon és 500 - 1000 fgért már nagyonszép grafikákat csinálnak neked.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Apr 14 2011 05:22am
Quote (josheide @ 14 Apr 2011 11:52)
mostanában sok időt töltöttem a gfx forumon és 500 - 1000 fgért már nagyonszép grafikákat csinálnak neked.


Fuhh... én ilyen 5kra gondoltam. :o
Régen mintha ilyen horribilis összegekért csináltak volna.
Amúgy most csak egy egyszerű, letisztult profilt szeretnék össze hozni.
Kicsit unom már a mostanit. Habár szerintem ennél jobbat alkotni nem nagyon lehet. Mármint ami nekem bejönne. Mind1. Majd elválik mi lesz. Habár mire rá szánom magam, meg találok valami szép képet. :(
Mondjuk van egy ami nekem nagyon tetszik. :P Majd ha haza érek postolom.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 14 2011 05:24am
Quote (Psyclon @ 14 Apr 2011 16:22)
Fuhh... én ilyen 5kra gondoltam. :o
Régen mintha ilyen horribilis összegekért csináltak volna.
Amúgy most csak egy egyszerű, letisztult profilt szeretnék össze hozni.
Kicsit unom már a mostanit. Habár szerintem ennél jobbat alkotni nem nagyon lehet. Mármint ami nekem bejönne. Mind1. Majd elválik mi lesz. Habár mire rá szánom magam, meg találok valami szép képet. :(
Mondjuk van egy ami nekem nagyon tetszik. :P Majd ha haza érek postolom.


Ha kell lefordítom neked az igényeid, aztán postolhatod a gfx fórumra.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1347348349350351440Next
Closed New Topic New Poll