Ilyen elbaszott egy dolgot....
Nyitottam egy gfx request topicot:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53014317&f=111 (amúgy még van ~5 nap rá)
Kaptam pár próbálkozást, amikor egy 3 napja regelt srác rámírt hogy ő szeretne megpróbálkozni vele, vegyem fel msnre hogy elmagyarázzam pontosan mit is szeretnék.
Felvettem, elmondtam neki, olyan fél óra - 1 óra múlva írja, hogy már van is 2 változata, most dolgozik a harmadikon. Nem nagyon hittem benne, de mondom hátha valami kis csodagyerek.
Újabb fél órára rá küldeni akart egy rar filet, először majdnem elfogadtam aztán rájöttem hogy ebben valami szar is lehet, szóval megkértem, hogy töltse fel őket valahova.
Akkor azt mondta, hogy nem ér rá, és hogy majd feltölti máskor. Azóta ráírtam kb kétszer, puszta kíváncsiságból, mindkétszer ugyanazt kaptam, hogy ő elfoglalt.
Tanulság?
bazdmeg még a gfx részlegen is megpróbálnak keyloggolni....
e.: vagy csak én vagyok paranoiás ??
This post was edited by josheide on Apr 9 2011 02:06am