d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1347348349350351830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 30 2009 09:40am
Quote (Cpt_Ghost @ Wed, 30 Sep 2009, 15:36)
hat csak 125 fcr meg maxblock meglegyen, a többi mar mind1
de akkor azthiszem h gazdasagosabb lenneha elkezdenék mfelni 1 perf st-t aztan vennék pár spirit packet^^


Az erre ráfordított időt is tekintheted kiadásként...

Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 30 2009 10:14am
Jelenleg 2 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen)
2 tag: xXmateXx, Megas_heroes

a zsidó lesi az árakat :O
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 30 2009 10:16am
Quote (Megas_heroes @ Wed, Sep 30 2009, 05:14pm)
Jelenleg 2 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen)
2 tag: xXmateXx, Megas_heroes

a zsidó lesi az árakat :O


:angry:

van füvem ahahahaha SOK! neked meg nincs !!! ahahahahaha

Quote (A122 @ Wed, Sep 30 2009, 04:28pm)
chc

http://i33.tinypic.com/x4qhlh.jpg


szart se.

ward >

This post was edited by xXmateXx on Sep 30 2009 10:17am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 30 2009 10:31am
Quote (xXmateXx @ Wed, Sep 30 2009, 05:16pm)
:angry:

van füvem ahahahaha SOK! neked meg nincs !!! ahahahahaha


és még rám is pmel :DDDDDDDDDDDDD
btw nem kell ilyen, mert megyek ki amcsiba, és valszeg lesz drogteszt sad.gif
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2009 10:38am
Quote (ecneB @ Wed, 30 Sep 2009, 17:40)
Az erre ráfordított időt is tekintheted kiadásként...


k, de most honnan szopjak en 3.5k fg-t igy a nullarol kezdve ?8D bar elöször sosot csinalok a hammert majd scak kesöbb de akkrose hiszem h lenne annyim :c
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 30 2009 10:49am
Quote (Megas_heroes @ Wed, Sep 30 2009, 05:31pm)
és még rám is pmel :DDDDDDDDDDDDD
btw nem kell ilyen, mert megyek ki amcsiba, és valszeg lesz drogteszt sad.gif


behívlak!
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 30 2009 10:51am
Quote (xXmateXx @ Wed, Sep 30 2009, 05:49pm)
behívlak!


köcsög :(
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 30 2009 11:16am
Quote (Megas_heroes @ Wed, Sep 30 2009, 05:51pm)
köcsög :(


van 5 :(
Member
Posts: 6,214
Joined: May 12 2008
Gold: 1,163.40
Sep 30 2009 12:13pm
euscl

vélemény?
rare:ring 10fcr 118 ar 14dex 63 mana /level req 48/
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Sep 30 2009 12:22pm
Quote (dementria @ Wed, 30 Sep 2009, 20:13)
euscl

vélemény?
rare:ring 10fcr 118 ar 14dex 63 mana /level req 48/


50-100 fg


/e

This post was edited by bavar01 on Sep 30 2009 12:22pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1347348349350351830Next
Closed New Topic New Poll