Quote (josheide @ Aug 19 2014 12:48pm)
Mert tavkapcsolatnak indult a dolog es most eleg hosszu idore osszekoltoztok egy szamara idegen kornyezetben.
El tudom kepzelni hogy lesz neki egy eleg eros culture shockja es nem lesz konnyu vele az elso idokben.
Igazabol vicces, de itt sokkal konnyebb vele
2 honapot voltunk itthon, semmi gond minden rozsaszin
2 honao finnorszag es nem ismertem kb ra, tragedia
Es hat az elmult egy evben kb 7x volt magyarorszagon, nem fogja nagy meglepetes erni imo, ez nem olyan h egy nem vilaglatott embert kikoltoztetsz pl angliaba dolgozni