Quote (MarcusD @ Aug 19 2014 08:46am)
azért voltam bizonytalan, mert magyarok
van valami féle magyar forcsen?
vannak ilyen forumok
de egyébként ott a magyarchan, de már rég nem a lohere szinvonal

már a turulchan is gyenge volt
This post was edited by anyd on Aug 19 2014 01:58am