d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1347234733474347534765001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 17 2014 11:30pm
Quote (RRC @ Aug 17 2014 09:42pm)
ti milyen játékot vettetek neki? amit én vettem neki ahhoz hozzá se nyúlt, random szatyrokkal meg órákat elvan


én egy ps3-at
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 11:36pm
Quote (lacketto @ 17 Aug 2014 20:50)
eddigi tapasztalataim alapján (4 állatorvosnál jártam, ennél 3ból kutyával) mindig az olcsóbb megoldás a jobb, sokkal lelkiismeretesebben dolgoznak akik kispénzért csinálják
mondjuk akkor kicsit felakadt a szemem mikor mondta hogy el kell utaznia 2 nap múlva de azért adjam be nyugodtan a kutyának a szteroidot.


Jo, majd korulnezek, hatha valami hidden allatorvos appears valahol, vagy nem tudom...

Quote (rapiddani @ 17 Aug 2014 23:40)
egyébként 170k azért kicsit meredek, hamár visszakanyarodok kicsit a macskás fonálra, persze ha belevesszük hogy etettük, gondoztuk, oltások, játékai etc akkor max, de az is igencsak felfele kerekítve. ( hozzátenném ,hogy amennyi szeretet tud adni egy ilyen kisállat , nem feltétlen gondolnám kiadásnak ezt, inkább a napi 1 doboz cigimet)
rondának  meg hát.. nem tudom, szerintem akinek ez a fajta macska ronda az vagy adja itt a _én izlésem más mint a többieké_ vagy valami problémái vannak.

http://2.ii.gl/G8pKjaSn.png

http://4.ii.gl/x8Bdpm6S.png

egyébként lassan már 8kg ( 7.8 most), baszott nagy egy állat


Jo, de most nezd vissza akkor, hogy en milyen macskat linkeltem. Na jo nem kell.
http://www.haziallat.hu/macska/macskafajtak/abesszin-macska/252/

Hasonlitsd ossze a sajatoddal es akkor rajossz, hogy miert nem tetszik nekem az, ami neked van. :)


Amugy a macskam a parafa dugoert van oda, egyszer leesett az asztalrol a teraszon, addig nyugodtan hevereszett a padon, abban a pillanatban ahogy leesett, megorult es ameddig kint voltunk (3 ora+) azt kergette, csesztette, pattogtatta a falnak, stb. : D

This post was edited by Baleee on Aug 17 2014 11:41pm
Member
Posts: 55
Joined: Dec 2 2012
Gold: 0.00
Aug 18 2014 12:41am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 18 2014 12:56am
petting mr.bigglesworth
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 18 2014 02:56am
Elment a net a munkahelyen es nem tudok dolgozni :c
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 18 2014 03:10am
véres barnás köpeteket okádok fel a torkomból
chemtrailsesebolaaids mindenit már :fume:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 18 2014 03:10am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 18 2014 08:56am)
Elment a net a munkahelyen es nem tudok dolgozni :c


szomorú történet
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 18 2014 03:20am
Quote (szabika @ 18 Aug 2014 11:10)
véres barnás köpeteket okádok fel a torkomból
chemtrailsesebolaaids mindenit már  :fume:


Nem kellett volna a seggbol szajba dt, en mondtam, hogy nem fogod birni. =(
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 18 2014 03:26am
ice bucket challenge
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 18 2014 03:37am
Quote (AngryBug @ 18 Aug 2014 10:26)
ice bucket challenge


tegnap este mar kabatban mentem setalni...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1347234733474347534765001Next
Closed New Topic New Poll