d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1347134723473347434755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 17 2014 11:59am
Quote (szabika @ Aug 17 2014 07:39pm)
http://i.huffpost.com/gen/736811/thumbs/o-KIM-JONGUN-570.jpg


szerencsétlenek hogy be vannak szarva
1 rossz mozdulat, és az egész rokonság megy munkatáborba
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2014 12:24pm
Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 17:25)
Dunno, mi macskank oltva van, meg bolhanyakorv + furdetve, attol meg, hogy kint tartjuk / pinceben. Kullancsot meg a 3 ev alatt 1x talaltam benne.

Ha kint tartod a kutyat, akkor meg amugy sem tudod megovni, plane, ha nagy a kerted, o ott ugyan ugy ha nincs 1 darab macska sem, ossze tudja szedni a szarokat, amikor jatszik/jatszol vele, szoval teljesen mindegy. Vagy pl kutyammal erdei uton setalunk, mar nem nagyon megy messzire tolem, plane nem megy be a dzsuvaba, de igy is osszeszedheti ha ugy van, ahogy a kertben is osszeszedheti ettol fuggetlenul.

Ha oltatod, minden nap foglalkozol vele, megfurdeted gyakrabban es nem csak evi egyszer a slaggal levereted nyaron, akkor nem sok bajuk lehet.


házban vannak a kutyák mer nem szeretnek kint lenni egyedül (pl ha kiviszem öket a kertbe és bejövök akkor azonnal leülnek az ajto elé, addig nem futnak amig nincs kint velük valaki, de ez nem probléma mer hajnaltol estig mindig van kint valaki), naponta nézzük öket hogy nincs-e bennük valami (ezt is azér mer tavaly amikor megkaptuk a kiskutyát összeszedett 1 kullancsot)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2014 12:40pm
elég jósh volt ez a battlestar galactica, most fejeztem be az utolsó részt, szépen fejezték be, mondjuk anarkin nem tudom min könnyezett meg.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 17 2014 12:50pm
Quote (Baleee @ Aug 17 2014 06:30pm)
Jha, csak pl mi is azon szenvedunk, hogy a nosteny kutyat ivartalanitani kellene, 1 ismerost talaltam eddig, akinek van tapasztalata ilyenrol, hogy kit ajanl, de azt mondta, hogy igazabol kurva veszelyes a dolog es akkor lehet leginkabb ezt megcsinalni, ha permanens a kutya mellett tudsz utana maradni 1-2 hetet. Mert ha felszakad a varrat, akkor bai bai zsiruj sony eb sony. Masik, hogy jo orvost talalj. Akit felenk topp tier allatorvosnak gondoltam, mert kb mindenki hozza viszi (pedig draga) a ktuyajat macskajat, meg a lovasok is ot hivjak etc, mondta a csaj, hogy egy hentes nagyjabol, akihez o vitte, az is majdnem elbaszta, mert nem rendesen varrta ossze a kutyaja hasat, nagyon sokat meg nem akarom utaztatni az ebet autoban, mert az odaut meg oke, de a mutet utan vissza, az nagy szopas lenne neki. Addig is marad a mechanikus megoldas, parafadugot tolok a pinajaba vagy nem tudom....


eddigi tapasztalataim alapján (4 állatorvosnál jártam, ennél 3ból kutyával) mindig az olcsóbb megoldás a jobb, sokkal lelkiismeretesebben dolgoznak akik kispénzért csinálják
mondjuk akkor kicsit felakadt a szemem mikor mondta hogy el kell utaznia 2 nap múlva de azért adjam be nyugodtan a kutyának a szteroidot.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 17 2014 03:40pm
egyébként 170k azért kicsit meredek, hamár visszakanyarodok kicsit a macskás fonálra, persze ha belevesszük hogy etettük, gondoztuk, oltások, játékai etc akkor max, de az is igencsak felfele kerekítve. ( hozzátenném ,hogy amennyi szeretet tud adni egy ilyen kisállat , nem feltétlen gondolnám kiadásnak ezt, inkább a napi 1 doboz cigimet)
rondának meg hát.. nem tudom, szerintem akinek ez a fajta macska ronda az vagy adja itt a _én izlésem más mint a többieké_ vagy valami problémái vannak.





egyébként lassan már 8kg ( 7.8 most), baszott nagy egy állat

This post was edited by rapiddani on Aug 17 2014 03:42pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2014 03:42pm
Quote (rapiddani @ 17 Aug 2014 23:40)
egyébként 170k azért kicsit meredek, hamár visszakanyarodok kicsit a macskás fonálra, persze ha belevesszük hogy etettük, gondoztuk, oltások, játékai etc akkor max, de az is igencsak felfele kerekítve. ( hozzátenném ,hogy amennyi szeretet tud adni egy ilyen kisállat , nem feltétlen gondolnám kiadásnak ezt, inkább a napi 1 doboz cigimet)
rondának, meg hát.. nem tudom, szerintem akinek ez a fajta macska ronda az vagy adja itt a _én izlésem más mint a többieké_ vagy valami problémái vannak.

http://2.ii.gl/G8pKjaSn.png

http://4.ii.gl/x8Bdpm6S.png


ti milyen játékot vettetek neki? amit én vettem neki ahhoz hozzá se nyúlt, random szatyrokkal meg órákat elvan
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 17 2014 03:44pm
Quote (RRC @ Aug 17 2014 10:42pm)
ti milyen játékot vettetek neki? amit én vettem neki ahhoz hozzá se nyúlt, random szatyrokkal meg órákat elvan


Ez nem konkretan jatek, de tapasztalatom alapjan az ilyenekkel jol elvannak a macskak. Tudjak karmolaszni, megmaszni, meg aludni is lehet rajta.

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 17 2014 03:46pm
Quote (RRC @ 17 Aug 2014 22:42)
ti milyen játékot vettetek neki? amit én vettem neki ahhoz hozzá se nyúlt, random szatyrokkal meg órákat elvan


amit pénzért adnak le se szarta eddig egyik macskám se

letépem a pezsgősüveg tetejéről a vackokat, összegyűrőm és 3 hétig eljátszik vele
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 17 2014 03:53pm
Quote (RRC @ Aug 17 2014 09:42pm)
ti milyen játékot vettetek neki? amit én vettem neki ahhoz hozzá se nyúlt, random szatyrokkal meg órákat elvan


ami imád az a pingponglabda, azzal leköti magát, van ilyen kis labdája amibe kaját lehet tenni és azt pörgeti kb napestig, meg nagyon vadul az ilyen botokra aminek tollas a vége, 200ft kb a bot, igaz párat már széttépett, meg van egy plüss valami szarja amit cipel mindenhova ahol épp alszik.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 17 2014 03:55pm
Quote (rapiddani @ 17 Aug 2014 22:53)
ami imád az a pingponglabda, azzal leköti magát, van ilyen kis labdája amibe kaját lehet tenni és azt pörgeti kb napestig, meg nagyon vadul az ilyen botokra aminek tollas a vége, 200ft kb a bot, igaz párat már széttépett, meg van egy plüss valami szarja amit cipel mindenhova ahol épp alszik.


ez tényleg jó mondjuk :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1347134723473347434755001Next
Closed New Topic New Poll