Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 16:25)
Dunno, mi macskank oltva van, meg bolhanyakorv + furdetve, attol meg, hogy kint tartjuk / pinceben. Kullancsot meg a 3 ev alatt 1x talaltam benne.
Ha kint tartod a kutyat, akkor meg amugy sem tudod megovni, plane, ha nagy a kerted, o ott ugyan ugy ha nincs 1 darab macska sem, ossze tudja szedni a szarokat, amikor jatszik/jatszol vele, szoval teljesen mindegy. Vagy pl kutyammal erdei uton setalunk, mar nem nagyon megy messzire tolem, plane nem megy be a dzsuvaba, de igy is osszeszedheti ha ugy van, ahogy a kertben is osszeszedheti ettol fuggetlenul.
Ha oltatod, minden nap foglalkozol vele, megfurdeted gyakrabban es nem csak evi egyszer a slaggal levereted nyaron, akkor nem sok bajuk lehet.
Miert ilyen jo a macskatok ?