Quote (top_sli @ 22 Aug 2015 23:59)
Ha úgy értetted, hogy jössz Budapestre, kb meg fogod látni, van a magánynál rosszabb is. Mondjuk ezernyi népvándorló / menekült mindenfelé, akik mindent összekakálnak fényes nappal is.
Töltöttem el négy évet BP-n, én szeretem, nincs velem bajom. Szerintem tök sok mindent lehet ott csinálni, teli lehetőséggel, és bizonyos részei kimondottan szépek is amúgy.
Menekülttel nem nagyon volt még dolgom, nem volt abból eredő problémám még.