d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13463473483493504765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2015 03:28am
Quote (Senee @ Aug 22 2015 10:32pm)
a munkánkat is elveszik és totális csődbe viszik az országot, ezért tartunk ott ahol


Valahogy latom magam elott ahogy az iraki bevandorlo besetal a fejlesztoi kozpontba, kirugja alolam a szeket es folytatja a kod irasat
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 23 2015 03:34am
Quote (llllllllllll @ 23 Aug 2015 11:28)
Valahogy latom magam elott ahogy az iraki bevandorlo besetal a fejlesztoi kozpontba, kirugja alolam a szeket es folytatja a kod irasat


Mi meg megyünk Norvégiába, Svájcba, Angliába... dolgozni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2015 03:47am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 23 2015 09:34am)
Mi meg megyünk Norvégiába, Svájcba, Angliába... dolgozni.


Azt meghagyom visnek
Lol rofl ikszde
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 23 2015 03:51am
Quote (llllllllllll @ 23 Aug 2015 11:47)
Azt meghagyom visnek
Lol rofl ikszde


O mar eltakarodott errol a kontinensrol is, most murricaba veszi el a munkat a negerektol.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 23 2015 03:54am
Quote (top_sli @ 22 Aug 2015 23:59)
Ha úgy értetted, hogy jössz Budapestre, kb meg fogod látni, van a magánynál rosszabb is. Mondjuk ezernyi népvándorló / menekült mindenfelé, akik mindent összekakálnak fényes nappal is.


ay lamo
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Aug 23 2015 04:02am
Quote (top_sli @ 22 Aug 2015 23:59)
Ha úgy értetted, hogy jössz Budapestre, kb meg fogod látni, van a magánynál rosszabb is. Mondjuk ezernyi népvándorló / menekült mindenfelé, akik mindent összekakálnak fényes nappal is.


Töltöttem el négy évet BP-n, én szeretem, nincs velem bajom. Szerintem tök sok mindent lehet ott csinálni, teli lehetőséggel, és bizonyos részei kimondottan szépek is amúgy.
Menekülttel nem nagyon volt még dolgom, nem volt abból eredő problémám még.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2015 04:07am
En 8kerbe lakok evek ota es meg semmi bajom nem volt
Neha odaszolnak mert ne adok senkinek cigit ;c de amugy jo hely
Keves a kocsog
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 23 2015 07:36am
kis grozsan miyen szepet ment))
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 23 2015 07:54am
Quote (Taszilo.^ @ 23 Aug 2015 15:36)
kis grozsan miyen szepet ment))


Nem sajnálom tőle, de tulajdonképpen az ölébe hullott, mert lettek volna itt mások, akik beleszólhattak volna, csak ők szépen lassanként kipotyogtak.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 23 2015 10:02am
Tfwmfw dukhattam volna de elbasztam
Go Back To Magyar Topic List
Prev13463473483493504765Next
Add Reply New Topic New Poll