d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1346347348349350660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 11 2012 10:58am
Quote (Eoghan @ 11 Dec 2012 15:28)
http://iphonekozosseg.com/wp-content/uploads/2012/12/g_bt_iphone.jpg


http://iphonekozosseg.com/2012/12/06/old-school-kapcsolat-az-iphone-es-az-orank-kozott/

a december az órák hónapja?


szerintem fel eve lathattam az elso droidos orat
meg nem kerdeznem mondjuk mi ertelme, hw buziknak lenne ok max

Quote (Vismajor @ 11 Dec 2012 18:57)
van olyan kesztyű amit nem kell levenni ha a telefonodat basztatod


tul egyszeru :c

This post was edited by ecneB on Dec 11 2012 10:58am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 11 2012 10:58am
Quote (Vismajor @ 11 Dec 2012 17:57)
van olyan kesztyű amit nem kell levenni ha a telefonodat basztatod


van olyan telefon amit kesztyuben is lehet basztatni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 11 2012 11:01am
Quote (GoreKnight9 @ 11 Dec 2012 18:58)
van olyan telefon amit kesztyuben is lehet basztatni


Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 11 2012 11:33am
Quote (Vismajor @ Dec 11 2012 05:57pm)
van olyan kesztyű amit nem kell levenni ha a telefonodat basztatod


ez még mindig csak a probléma felét "oldja meg".
az más kérdés, hogy sosem láttam még olyan tapiphone barát kesztyűt, ami nem ronda, de ez már szubjektív kategória.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 11 2012 11:36am
Quote (Eoghan @ Dec 11 2012 06:33pm)
ez még mindig csak a probléma felét "oldja meg".
az más kérdés, hogy sosem láttam még olyan tapiphone barát kesztyűt, ami nem ronda, de ez már szubjektív kategória.


De milyen funkciója van a telefonodnak amit a karodon szeretnél tudni, az idő mutatásán kívül?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 11 2012 11:44am
Quote (Eoghan @ Dec 11 2012 04:55pm)
na én pl. utálom állandóan elővenni a telefonomat. így télen pedig kifejezeten pain in the arsche lehúzni a kesztyűt, elővenni, megnézni,eltenni,kesztyű vissza.
karóránál meg csak kar odaemel, kabát feltűr, néz, visszahúz. ez a karóra pro.
az, hogy kommunikál a telóval pedig grátisz és tök kényelmes lenne. én mindenképpen kipróbálnám. az aranyórától + feláll a szőr a hátamon :(


így is lemerül fél nap alatt az összes okostelefon, hát még ha a bluetooth is megy folyamatosan, hogy pittyegjen a kurva óra a karodon, ha valaki a faladra szarik facebookon, akkor pont 4 órát fog kibírni
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 11 2012 11:56am
Quote (Vismajor @ Dec 11 2012 06:36pm)
De milyen funkciója van a telefonodnak amit a karodon szeretnél tudni, az idő mutatásán kívül?


mint mondtam, szeretem a zsebemben tudni a telefont, így nekem a házon kívül gyakorlatilag non-stop be van dugva a headset, viszont a hangvezérléses hívás csak csendes környezetben funkcionál jól és jó lenne karóráról pár gyors gombnyomással indítani a hívást a legygyakrabban keresett 25 kedvenc ember közül, szintén jó lenne látni, hogy ki hív, mert nem olvassa be a telefon a fülembe, főleg akkor ha nincs bedugva a fülembe éppen. ha smsbe megküld valaki valami infót, akkor egy mozdulattal magamévá tehetem az infót, ha e-mail jön, akkor egy pillantással látom, hogy a várt fontos mail jött vagy valami érdektelen, stb..
nem hiszem el, hogy csak az én fantáziámat mozgatja meg a cucc :O

Quote (xGurke @ Dec 11 2012 06:44pm)
így is lemerül fél nap alatt az összes okostelefon, hát még ha a bluetooth is megy folyamatosan, hogy pittyegjen a kurva óra a karodon, ha valaki a faladra szarik facebookon, akkor pont 4 órát fog kibírni


nekem mobilnet+gps+bt 98%-ban mindig megy és 1,5-2 naponta töltöm. ha ez le is redukálódna 16 órára, az is elég lenne.

This post was edited by Eoghan on Dec 11 2012 11:58am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 11 2012 11:59am
Quote (Eoghan @ 11 Dec 2012 13:36)


KITT
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 11 2012 04:57pm
Quote (Vismajor @ 11 Dec 2012 18:36)
De milyen funkciója van a telefonodnak amit a karodon szeretnél tudni, az idő mutatásán kívül?


Net
Jsp
Profit
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 11 2012 04:58pm
nekem van ujjatlan kesztyűm, op
Go Back To Magyar Topic List
Prev1346347348349350660Next
Add Reply New Topic New Poll