Environment Design tantárgyamra rajzolni vagy photomanipolni kell valami kornyezetet, amit egy jatekban megtalalnal. Fejbol, nem letezo jatekokbol. Rajzolhatjuk papiron, gfx tablettel, igazabol akarmivel. Vagy lehet tobb kepbol osszevagni cuccokat. En egy kastélyt rajzoltam, gondoltam megosztom veletek.
3 pontos perspektivat hasznaltam, mert ennyi eleg volt. Meg nincs kesz, csak felig. Enjoy, meg faszomtudja.
Kicsit homályos, mert fényképeztem, sry.
