d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1346347348349350440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 6 2011 07:53pm
Environment Design tantárgyamra rajzolni vagy photomanipolni kell valami kornyezetet, amit egy jatekban megtalalnal. Fejbol, nem letezo jatekokbol. Rajzolhatjuk papiron, gfx tablettel, igazabol akarmivel. Vagy lehet tobb kepbol osszevagni cuccokat. En egy kastélyt rajzoltam, gondoltam megosztom veletek.
3 pontos perspektivat hasznaltam, mert ennyi eleg volt. Meg nincs kesz, csak felig. Enjoy, meg faszomtudja.
Kicsit homályos, mert fényképeztem, sry.
Member
Posts: 1,966
Joined: Jan 7 2011
Gold: 0.00
Apr 7 2011 01:41pm
Sziasztok!

Valaki volna olyan kedves és csinálna nekem egy jó kis Arsenalos avatart + siget?

Signek elég lenne ebből a képből a logó az aláírás közepére és mehetne vmi menő photoshoppos effekt a kép bal és jobb oldalára is, esetleg a jsp nevem.



Szerintem innen már nem nehéz kiszedni egy avatart, de ez csak tipp, mivel nem csináltam még ilyet.
Ha nem szabad ilyesmit kérnem, akkor elnézést kérek mindenkitől.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 7 2011 01:48pm
Quote (MatiszKidKuta @ 7 Apr 2011 21:41)
Sziasztok!

Valaki volna olyan kedves és csinálna nekem egy jó kis Arsenalos avatart + siget?

Signek elég lenne ebből a képből a logó az aláírás közepére és mehetne vmi menő photoshoppos effekt a kép bal és jobb oldalára is, esetleg a jsp nevem.

http://users2.ml.mindenkilapja.hu/users/csicsiforever/uploads/arsenal-red-gold-1600-1200.jpg

Szerintem innen már nem nehéz kiszedni egy avatart, de ez csak tipp, mivel nem csináltam még ilyet.
Ha nem szabad ilyesmit kérnem, akkor elnézést kérek mindenkitől.


nekem van
Member
Posts: 1,966
Joined: Jan 7 2011
Gold: 0.00
Apr 7 2011 04:55pm
Ez azt jelenti, hogy meghakszolod nekem a cuccost? Vagy ezt most hogy érted, mid van?
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
Apr 8 2011 12:50pm
Quote (MatiszKidKuta @ 7 Apr 2011 20:41)
Sziasztok!

Valaki volna olyan kedves és csinálna nekem egy jó kis Arsenalos avatart + siget?

Signek elég lenne ebből a képből a logó az aláírás közepére és mehetne vmi menő photoshoppos effekt a kép bal és jobb oldalára is, esetleg a jsp nevem.

http://users2.ml.mindenkilapja.hu/users/csicsiforever/uploads/arsenal-red-gold-1600-1200.jpg

Szerintem innen már nem nehéz kiszedni egy avatart, de ez csak tipp, mivel nem csináltam még ilyet.
Ha nem szabad ilyesmit kérnem, akkor elnézést kérek mindenkitől.




tessék!
remélem tetszik!
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Apr 8 2011 01:56pm
Quote (Drawen @ 8 Apr 2011 19:50)
http://img17.imageshack.us/img17/9578/sigdy.jpg

tessék!
remélem tetszik!


:rofl:
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 8 2011 05:50pm
Quote (Moonflow @ 7 Apr 2011 02:53)
Environment Design tantárgyamra rajzolni vagy photomanipolni kell valami kornyezetet, amit egy jatekban megtalalnal. Fejbol, nem letezo jatekokbol. Rajzolhatjuk papiron, gfx tablettel, igazabol akarmivel. Vagy lehet tobb kepbol osszevagni cuccokat. En egy kastélyt rajzoltam, gondoltam megosztom veletek.
3 pontos perspektivat hasznaltam, mert ennyi eleg volt. Meg nincs kesz, csak felig. Enjoy, meg faszomtudja.
Kicsit homályos, mert fényképeztem, sry.


Itt a vegso valtozat :)


This post was edited by Moonflow on Apr 8 2011 05:50pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Apr 8 2011 08:55pm
Quote (Moonflow @ 9 Apr 2011 00:50)
Itt a vegso valtozat :)
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215211_1914049820003_1504657612_2040198_6463551_n.jpg


Szép munka lol oO

This post was edited by Psyclon on Apr 8 2011 08:56pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 9 2011 01:19am
Quote (Moonflow @ Apr 9 2011 12:50am)
Itt a vegso valtozat :)
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215211_1914049820003_1504657612_2040198_6463551_n.jpg


ez gecijó lett
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Apr 9 2011 01:38am
Quote (Moonflow @ Apr 9 2011 12:50am)
Itt a vegso valtozat :)
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215211_1914049820003_1504657612_2040198_6463551_n.jpg


Nagyon komoly lett. Grat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1346347348349350440Next
Closed New Topic New Poll