d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1346347348349350410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 04:37am
Quote (szabika @ 19 Jul 2011 12:34)
nekem pöttyös only


Akkor dugj meg egy kurvát, utána biztos, hogy pöttyös lesz.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 04:37am
also:

http://dancsmarton.byethost12.com/hirek/h000005/hir.html

kivancsi voltam eredményekre, szal megnéztem googliba...ez az a srác akit mondtam hogy tavaly a versenyen ilyen telikerékkel repesztett el mellettem kb 50el :lol:



a versenyzők fele tavaly 1 óra alat ért be
soz, akkor sanszos a narancs, mert a pirost kb 5 ember kapta tavaly :D

oh wait ,akkor az már underground B)

This post was edited by szabika on Jul 19 2011 04:40am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 04:43am
Érjünk be 1 alatt!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 04:49am
Quote (Baleee @ Jul 19 2011 11:43am)
Érjünk be 1 alatt!


too mainstream

http://www.bikemap.net/route/492933

tök egyenletes lol

This post was edited by szabika on Jul 19 2011 04:52am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 04:54am
Quote (szabika @ 19 Jul 2011 12:49)
too mainstream

http://www.bikemap.net/route/492933

tök egyenletes lol


I know.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 05:13am
Elírtam a nevét, de leszarom. Szóval én itthon ilyenen edzek: http://www.bikemap.net/route/1123938#lat=48.07441&lng=19.78294&zoom=11&type=2
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 05:26am
Quote (Baleee @ Jul 19 2011 12:13pm)
Elírtam a nevét, de leszarom. Szóval én itthon ilyenen edzek: http://www.bikemap.net/route/1123938#lat=48.07441&lng=19.78294&zoom=11&type=2


nem is pesten vagy te homár?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 05:33am
Quote (szabika @ 19 Jul 2011 13:26)
nem is pesten vagy te homár?


Lol, not.
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 19 2011 07:10am
amugy szerintetek miylen az ideális kerekpárosbarat lakókörnyezetet? hogyan nézne ki az utcátok, ha csak rajtatok mulna?

srsly kérdés
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 19 2011 07:45am
Quote (ODDSAC @ Jul 19 2011 01:10pm)
amugy szerintetek miylen az ideális kerekpárosbarat lakókörnyezetet? hogyan nézne ki az utcátok, ha csak rajtatok mulna?

srsly kérdés


Go Back To Magyar Topic List
Prev1346347348349350410Next
Add Reply New Topic New Poll