also:
http://dancsmarton.byethost12.com/hirek/h000005/hir.htmlkivancsi voltam eredményekre, szal megnéztem googliba...ez az a srác akit mondtam hogy tavaly a versenyen ilyen telikerékkel repesztett el mellettem kb 50el

a versenyzők fele tavaly 1 óra alat ért be
soz, akkor sanszos a narancs, mert a pirost kb 5 ember kapta tavaly

oh wait ,akkor az már underground
This post was edited by szabika on Jul 19 2011 04:40am