Quote (sylke @ Aug 17 2014 04:05pm)
azért bazdmeg, mert 0 oltással és 600 bolhával + kullanccsal mászkál össze-vissza az udvaromban és az én kutyám lehet attol beteg, ha véletlenül elhagy 1-2 potyautast magárol
ja értem
Oltása miért ne lenne attól még, hogy kint tartják? Bolha amúgysem jellemző a macskákra a folytonos tisztálkodás miatt, a kullancsokra meg odafigyelnek és kiszedegetik(mármint a gazdáik)