d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1346734683469347034715001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 17 2014 08:46am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2014 04:44pm)
mi a faszert ad valaki egy macskaert 170k-t? de tenyleg


hogy jobban fájjon, ha elszökik
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 17 2014 08:47am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2014 03:44pm)
mi a faszert ad valaki egy macskaert 170k-t? de tenyleg


Ebböl többtizezer az oltasokra ment el, meg ennyi penzert altalaban nevesebb kennelböl van a macska, ahol sok odafigyelessel neveltek.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 17 2014 08:47am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2014 03:44pm)
mi a faszert ad valaki egy macskaert 170k-t? de tenyleg


mert ilyen szép obv
és mert ha másnaknem tetszik akkor pofánbaszod és leüvöltöd a fejét hogy DEHÁT 170K VOLT
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2014 08:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Aug 2014 16:44)
mi a faszert ad valaki egy macskaert 170k-t? de tenyleg


mert aranyos kis cicamica ))
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2014 08:48am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Aug 2014 15:47)
Ebböl többtizezer az oltasokra ment el, meg ennyi penzert altalaban nevesebb kennelböl van a macska, ahol sok odafigyelessel neveltek.


es akkor mivan, hogy mire ment el, attol meg 170k-t basztal ki egy macskara, ami majd ket het mulva gondol egyet es elszokik a faszba lyl
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 08:49am
omfg
http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1463736-a-macskam-cukorbeteg-a-doki-royal-canin-t-mondott-de-az-nagyon-draga4000ft-a-__oldal-1

Dat kommentek. A 4k/1,5kg nem sokallanam, de bazdmeg, ez a fozni a macskara marhahust meg csirket, meg faszomtudja mit...

Quote (Cpt_Ghost @ 17 Aug 2014 16:48)
es akkor mivan, hogy mire ment el, attol meg 170k-t basztal ki egy macskara, ami majd ket het mulva gondol egyet es elszokik a faszba lyl


Csak a 'jol tartott macskak' szoknek el, vagy nem tudom, meg esetleg az ilyen varosi, lakasban tartott tard macskak. Videken, meg a kint tartott macskak is ertelmesebbek ennel (es nem csak a hazi standard ciccak). Mienk is elvileg torzskonyves, de az meg az eredeti tulajnal van. 8DD Szomszed mondta, hogy vagy 40k vettek a szulei a gyereknek, mondtam egybol neki, hogy jo, en etetem, meg foglalkozok vele, megfurdetem, bolhatlanitom etc, de lakasba nem johet be, meg nem fizetem ki nekik a 40k-t. Csinaljanak vele, amit akarnak akkor. Aztan igazabol rajottek, hogy nekik worthy, mert a kajaltatasa nem olcso egy ilyen dognek.

This post was edited by Baleee on Aug 17 2014 08:52am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 17 2014 08:50am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2014 03:48pm)
es akkor mivan, hogy mire ment el, attol meg 170k-t basztal ki egy macskara, ami majd ket het mulva gondol egyet es elszokik a faszba lyl


Az ilyen kitenyesztett macskak nem tul önalloak. Eveken at volt minimum 20 macskank, egyik se probalt egyszer se elszökni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2014 08:54am
Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 16:49)
omfg
http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1463736-a-macskam-cukorbeteg-a-doki-royal-canin-t-mondott-de-az-nagyon-draga4000ft-a-__oldal-1

Dat kommentek. A 4k/1,5kg nem sokallanam, de bazdmeg, ez a fozni a macskara marhahust meg csirket, meg faszomtudja mit...



Csak a 'jol tartott macskak' szoknek el, vagy nem tudom, meg esetleg az ilyen varosi, lakasban tartott tard macskak. Videken, meg a kint tartott macskak is ertelmesebbek ennel (es nem csak a hazi standard ciccak). Mienk is elvileg torzskonyves, de az meg az eredeti tulajnal van. 8DD Szomszed mondta, hogy vagy 40k vettek a szulei a gyereknek, mondtam egybol neki, hogy jo, en etetem, meg foglalkozok vele, megfurdetem, bolhatlanitom etc, de lakasba nem johet be, meg nem fizetem ki nekik a 40k-t. Csinaljanak vele, amit akarnak akkor. Aztan igazabol rajottek, hogy nekik worthy, mert a kajaltatasa nem olcso egy ilyen dognek.


kibaszott városi macskák
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 08:55am
Quote (Rawen @ 17 Aug 2014 16:54)
kibaszott városi macskák


Sok patricius macska. Bezzeg a pleb videki hazi macskak okosabbak. :C
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2014 09:01am
Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 16:49)
omfg
http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1463736-a-macskam-cukorbeteg-a-doki-royal-canin-t-mondott-de-az-nagyon-draga4000ft-a-__oldal-1

Dat kommentek. A 4k/1,5kg nem sokallanam, de bazdmeg, ez a fozni a macskara marhahust meg csirket, meg faszomtudja mit...



Csak a 'jol tartott macskak' szoknek el, vagy nem tudom, meg esetleg az ilyen varosi, lakasban tartott tard macskak. Videken, meg a kint tartott macskak is ertelmesebbek ennel (es nem csak a hazi standard ciccak). Mienk is elvileg torzskonyves, de az meg az eredeti tulajnal van. 8DD Szomszed mondta, hogy vagy 40k vettek a szulei a gyereknek, mondtam egybol neki, hogy jo, en etetem, meg foglalkozok vele, megfurdetem, bolhatlanitom etc, de lakasba nem johet be, meg nem fizetem ki nekik a 40k-t. Csinaljanak vele, amit akarnak akkor. Aztan igazabol rajottek, hogy nekik worthy, mert a kajaltatasa nem olcso egy ilyen dognek.


a vidéken kint tartott macskákrol az a véleményem, hogy a tulaját egy vasruddal verném egy héten keresztül
Go Back To Magyar Topic List
Prev1346734683469347034715001Next
Closed New Topic New Poll