Quote (Vismajor @ 17 Aug 2014 16:26)
az lehet, hogy tök fajtiszta meg kurvaszép meg dollárezreket ér
ez csak a személyes véleményme, egy sima összekúrt nyomirék cirmos sokkal jobban tetszik
apáméknak is ilyen hegyesfülű szarjuk van, borsódzik is tőle a hátam
Nekem se tetszik amugy, olyan idiota feje van, az meg vouch, hogy attol mert draga, lehet ocsmany. :/
Nekunk nem tudom milyen macska van, mert a szomszed unokajae volt, aztan ott nem birta a legkort, elvittek nagyszulokhoz, ott meg a kutyat nem birta, igy kerult hozzank, itt meg a kutyankal vegul is elvannak, de be nem engednem a lakasba egyiket sem.
Forever torpe, herelt, feher-barna szoru, rovidszoru, cica. De az arca zabalni valo. :3
Amugy most ragoogleztam, hatha megtalalom, de nem, viszont talaltam egyet ami epic jol nez ki:
http://www.haziallat.hu/macska/macskafajtak/abesszin-macska/252/