d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1346634673468346934705001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 17 2014 08:26am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 17 2014 02:44pm)
egy olyan macska többet er mint az anyad egy ejszakara :^)


az lehet, hogy tök fajtiszta meg kurvaszép meg dollárezreket ér
ez csak a személyes véleményme, egy sima összekúrt nyomirék cirmos sokkal jobban tetszik
apáméknak is ilyen hegyesfülű szarjuk van, borsódzik is tőle a hátam
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2014 08:26am
Quote (Vismajor @ Aug 17 2014 03:26pm)
az lehet, hogy tök fajtiszta meg kurvaszép meg dollárezreket ér
ez csak a személyes véleményme, egy sima összekúrt nyomirék cirmos sokkal jobban tetszik
apáméknak is ilyen hegyesfülű szarjuk van, borsódzik is tőle a hátam


kiváncsi lennék a macska véleményére rólad
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 17 2014 08:27am
Quote (TrollBoss @ Aug 17 2014 03:26pm)
kiváncsi lennék a macska véleményére rólad


mindig megrugdosom ha látom, hátha ez segít
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2014 08:30am
Quote (Vismajor @ 17 Aug 2014 16:26)
az lehet, hogy tök fajtiszta meg kurvaszép meg dollárezreket ér
ez csak a személyes véleményme, egy sima összekúrt nyomirék cirmos sokkal jobban tetszik
apáméknak is ilyen hegyesfülű szarjuk van, borsódzik is tőle a hátam


vis
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 17 2014 08:33am
Quote (Vismajor @ 17 Aug 2014 15:26)
az lehet, hogy tök fajtiszta meg kurvaszép meg dollárezreket ér
ez csak a személyes véleményme, egy sima összekúrt nyomirék cirmos sokkal jobban tetszik
apáméknak is ilyen hegyesfülű szarjuk van, borsódzik is tőle a hátam


azért az túlzás
valami 170k-ért vette tesóm felesége, és az már tip top volt asszem, súlyra több papírt adtak mellé mint amennyi a macska volt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 08:34am
Quote (Vismajor @ 17 Aug 2014 16:26)
az lehet, hogy tök fajtiszta meg kurvaszép meg dollárezreket ér
ez csak a személyes véleményme, egy sima összekúrt nyomirék cirmos sokkal jobban tetszik
apáméknak is ilyen hegyesfülű szarjuk van, borsódzik is tőle a hátam


Nekem se tetszik amugy, olyan idiota feje van, az meg vouch, hogy attol mert draga, lehet ocsmany. :/

Nekunk nem tudom milyen macska van, mert a szomszed unokajae volt, aztan ott nem birta a legkort, elvittek nagyszulokhoz, ott meg a kutyat nem birta, igy kerult hozzank, itt meg a kutyankal vegul is elvannak, de be nem engednem a lakasba egyiket sem.

Forever torpe, herelt, feher-barna szoru, rovidszoru, cica. De az arca zabalni valo. :3


Amugy most ragoogleztam, hatha megtalalom, de nem, viszont talaltam egyet ami epic jol nez ki: http://www.haziallat.hu/macska/macskafajtak/abesszin-macska/252/
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 17 2014 08:37am
Quote (Anarkin @ 17 Aug 2014 15:33)
azért az túlzás
valami 170k-ért vette tesóm felesége, és az már tip top volt asszem, súlyra több papírt adtak mellé mint amennyi a macska volt


Jezusom es meg en erzem magam rosszul ha veszek magamnak vmi szepet :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 08:38am
Quote (josheide @ 17 Aug 2014 16:37)
Jezusom es meg en erzem magam rosszul ha veszek magamnak vmi szepet :D


Megneztem most en is, hogy milyen arban van ez az Abesszin. ~120k a torzskonyves, ok. Utanaolvastam, nem hull a szore, meg 'kedves', etc. Ilyet lehet meg lakasba is beengednek.

This post was edited by Baleee on Aug 17 2014 08:42am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 17 2014 08:41am
Quote (josheide @ Aug 17 2014 04:37pm)
Jezusom es meg en erzem magam rosszul ha veszek magamnak vmi szepet :D


itt most a kurvázásaidra céloztál?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2014 08:44am
Quote (Anarkin @ 17 Aug 2014 15:33)
azért az túlzás
valami 170k-ért vette tesóm felesége, és az már tip top volt asszem, súlyra több papírt adtak mellé mint amennyi a macska volt


mi a faszert ad valaki egy macskaert 170k-t? de tenyleg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1346634673468346934705001Next
Closed New Topic New Poll