Quote (Karan2_Returned @ 17 Aug 2014 12:18)
Nyilvan relic, de ha parmillio dollarert veszel egy festmenyt/szobrot/akarmi mast, azt ki tudod rakni es gyönyörködni benne. Ugyanezt egy kepregennyel nem nagyon tudom elkepzelni.
Hat gondolom az a szam already megvan neki es olvasta mar, stb. Itt csak arrol van, szo, hogy egy ideig kezben tarthatja az elsot. Amugy lehet, hogy befektetes erteke is van, innentol kezdve..