d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1346334643465346634675001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2014 04:08am
Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 12:08)
Korrupt chemtrailes modok.

e
-
b
-
a
-
y


EBANI CYKA
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Aug 17 2014 04:09am
Quote (SummertimeClothes @ 17 Aug 2014 01:42)
kibaszott bolcsessegfog mar


átérzem.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 17 2014 04:09am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 04:11am
Quote (Taszilo.^ @ 17 Aug 2014 12:09)


so ded
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 17 2014 04:12am
Quote (Baleee @ Aug 17 2014 11:07am)
http://www.%2A%2A%2A.com/itm/311050328393?afsrc=1

Ennyi penzbol mennyi pizzakolachips kijonne.

***


Ilyennel mit lehet egyaltalan kezdeni? Bekeretezni es kirakni a falra?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 17 2014 04:15am
Quote (Taszilo.^ @ Aug 17 2014 11:09am)


hogy lehet ezt élvezni
ez borzalom
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 04:15am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Aug 2014 12:12)
Ilyennel mit lehet egyaltalan kezdeni? Bekeretezni es kirakni a falra?


Inb4 a gyereke osszefirkalja zsirkretaval.

De azert azokat, amik nincsenek lefoliazve permanensen (gondolom ez mar kb igen), azokat ovatosan meg ki tudod nyitni egy hermetikusan lezart tiszta szobaban es ha csak 57.93°-ban nyitod szet, akkor el tudod olvasni ugy, hogy ne seruljon/torjon be az ele.

Amugy meg szerintem csak relic.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 04:16am
Quote (lacketto @ 17 Aug 2014 12:15)
hogy lehet ezt élvezni
ez borzalom


Meg mindig jobb, mint a cs:go. Inb4 hurrdurrkodas, hogy a cs:go az patricius tier game, etc.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 17 2014 04:18am
Quote (Baleee @ Aug 17 2014 11:15am)
Inb4 a gyereke osszefirkalja zsirkretaval.

De azert azokat, amik nincsenek lefoliazve permanensen (gondolom ez mar kb igen), azokat ovatosan meg ki tudod nyitni egy hermetikusan lezart tiszta szobaban es ha csak 57.93°-ban nyitod szet, akkor el tudod olvasni ugy, hogy ne seruljon/torjon be az ele.

Amugy meg szerintem csak relic.


Nyilvan relic, de ha parmillio dollarert veszel egy festmenyt/szobrot/akarmi mast, azt ki tudod rakni es gyönyörködni benne. Ugyanezt egy kepregennyel nem nagyon tudom elkepzelni.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 17 2014 04:18am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Aug 2014 11:12)
Ilyennel mit lehet egyaltalan kezdeni? Bekeretezni es kirakni a falra?


Kb ugyanolyan befektetés mintha veszel egy festményt. Abban reménykedsz, hogy ahogy telik az idő, egyre többet ér. Vagy csak kurva gazdag vagy és szereted a képregényeket.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1346334643465346634675001Next
Closed New Topic New Poll