d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1346134623463346434655001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 15 2014 10:59pm
Jpol van, most negyejk haza eskuvorol, zarasig baszattuk, jo volt ogencsak, de holnap fel kene kelni valamikor
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 16 2014 03:00am
Quote (Baleee @ Aug 16 2014 03:31am)
Na mi van? Bealltal a sorba?


hát igen
le is köpném magam legszívesebben

régen mikor esett az eső innen az ablakbol röhögtem a sok ázott nyomin, hogy mennek a hüje esőben ide-oda mint vmi hangyák
erre én is egy lettem közülük multkor már kétszer is esőben kellett menjek
szánalmas érzés volt

mondjuk aug4-én felkelek látom esik/dörög na mondom nem megyek :XD és nem mentem, utolag vettem ki a szabit
ilyetr még csinálni fogok mert elég felemelö érzés volt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 16 2014 05:55am
Nincs valakinek egy am2+os alaplapja elfekvőben? értékelném
erről a listáról érdekel bármelyik
http://www.cpu-upgrade.com/CPUs/AMD/Phenom_X4/9600_motherboards.html
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 16 2014 09:36am
valaki olvasta innen az anna kareninát?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 16 2014 09:38am
Quote (MarcusD @ 16 Aug 2014 17:36)
valaki olvasta innen az anna kareninát?


ja
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 16 2014 09:46am
Quote (Rawen @ 16 Aug 2014 17:38)
ja


amikor Levin mondja hogy két hibája van, az hogy nem ártatlan meg hogy nincs hite
az hogy nem ártatlan az ki van fejtve valahol a könyvben? nem emlékszem ilyesmire
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 16 2014 10:31am
Quote (MarcusD @ Aug 16 2014 03:46pm)
amikor Levin mondja hogy két hibája van, az hogy nem ártatlan meg hogy nincs hite
az hogy nem ártatlan az ki van fejtve valahol a könyvben? nem emlékszem ilyesmire


nyilván nem ártatlan, ha megölte azt a két faszit
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Aug 16 2014 10:34am
Quote (Senee @ 16 Aug 2014 11:00)
hát igen
le is köpném magam legszívesebben

régen mikor esett az eső innen az ablakbol röhögtem a sok ázott nyomin, hogy mennek a hüje esőben ide-oda mint vmi hangyák
erre én is egy lettem közülük multkor már kétszer is esőben kellett menjek
szánalmas érzés volt

mondjuk aug4-én felkelek látom esik/dörög na mondom nem megyek :XD és nem mentem, utolag vettem ki a szabit
ilyetr még csinálni fogok mert elég felemelö érzés volt


ebből már kijönne egy anonim mc rap szám... lehet pályát kéne váltanod és betörni a magyar undergrund rep bizniszbe
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 16 2014 10:43am
Quote (Senee @ 16 Aug 2014 18:31)
nyilván nem ártatlan, ha megölte azt a két faszit


wait, hol írja hogy megölt két faszit
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 16 2014 03:28pm
Jezus, ilyen délutánt meg az ellensegeimnek se kivanok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1346134623463346434655001Next
Closed New Topic New Poll