Quote (Baleee @ Aug 16 2014 03:31am)
Na mi van? Bealltal a sorba?
hát igen
le is köpném magam legszívesebben
régen mikor esett az eső innen az ablakbol röhögtem a sok ázott nyomin, hogy mennek a hüje esőben ide-oda mint vmi hangyák
erre én is egy lettem közülük multkor már kétszer is esőben kellett menjek
szánalmas érzés volt
mondjuk aug4-én felkelek látom esik/dörög na mondom nem megyek :XD és nem mentem, utolag vettem ki a szabit
ilyetr még csinálni fogok mert elég felemelö érzés volt