Quote (HunIndex @ Aug 22 2015 09:24pm)
>legjobb barátaim most szinte mind becsajoztak és kapcsolatban vannak
>egyrészt emlékeztetnek hogy nincs senkim
>viszont legrosszabb hogy nincs kivel dumálni
>és ráadásul vidéken vagyok, itt meg nem lehet kb semmit se csinálni
> remélem szeptembertől sikerül sokkal több rl pontot gyűjtenem, ahogy azt elterveztem
Ha úgy értetted, hogy jössz Budapestre, kb meg fogod látni, van a magánynál rosszabb is. Mondjuk ezernyi népvándorló / menekült mindenfelé, akik mindent összekakálnak fényes nappal is.