d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13453463473483494765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 22 2015 02:36pm
Quote (HunIndex @ 22 Aug 2015 21:24)
>legjobb barátaim most szinte mind becsajoztak és kapcsolatban vannak
>egyrészt emlékeztetnek hogy nincs senkim
>viszont legrosszabb hogy nincs kivel dumálni
>és ráadásul vidéken vagyok, itt meg nem lehet kb semmit se csinálni
> remélem szeptembertől sikerül sokkal több rl pontot gyűjtenem, ahogy azt elterveztem


Sad.gif
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 22 2015 03:16pm
Quote (HunIndex @ 22 Aug 2015 22:24)
>legjobb barátaim most szinte mind becsajoztak és kapcsolatban vannak
>egyrészt emlékeztetnek hogy nincs senkim
>viszont legrosszabb hogy nincs kivel dumálni
>és ráadásul vidéken vagyok, itt meg nem lehet kb semmit se csinálni
> remélem szeptembertől sikerül sokkal több rl pontot gyűjtenem, ahogy azt elterveztem


szoval akar azt is mondhatnank, hogy >tfw no gf?
Member
Posts: 4,821
Joined: Apr 29 2005
Gold: 16,184.00
Aug 22 2015 03:59pm
Quote (HunIndex @ Aug 22 2015 09:24pm)
>legjobb barátaim most szinte mind becsajoztak és kapcsolatban vannak
>egyrészt emlékeztetnek hogy nincs senkim
>viszont legrosszabb hogy nincs kivel dumálni
>és ráadásul vidéken vagyok, itt meg nem lehet kb semmit se csinálni
> remélem szeptembertől sikerül sokkal több rl pontot gyűjtenem, ahogy azt elterveztem



Ha úgy értetted, hogy jössz Budapestre, kb meg fogod látni, van a magánynál rosszabb is. Mondjuk ezernyi népvándorló / menekült mindenfelé, akik mindent összekakálnak fényes nappal is.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 22 2015 04:08pm
Quote (HunIndex @ Aug 22 2015 09:24pm)
>legjobb barátaim most szinte mind becsajoztak és kapcsolatban vannak
>egyrészt emlékeztetnek hogy nincs senkim
>viszont legrosszabb hogy nincs kivel dumálni
>és ráadásul vidéken vagyok, itt meg nem lehet kb semmit se csinálni
> remélem szeptembertől sikerül sokkal több rl pontot gyűjtenem, ahogy azt elterveztem


küldjek pár pua ebookot?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 22 2015 04:18pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 22 2015 11:08pm)
küldjek pár pua ebookot?


A csajozás meg easiest dolog ever.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 22 2015 04:30pm
Quote (top_sli @ Aug 22 2015 10:59pm)
Ha úgy értetted, hogy jössz Budapestre, kb meg fogod látni, van a magánynál rosszabb is. Mondjuk ezernyi népvándorló / menekült mindenfelé, akik mindent összekakálnak fényes nappal is.


Idáig nem volt összehugyozva meg szarva Budapest, mindent a menekülteknek köszönhetünk.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 22 2015 04:32pm
Quote (-joey- @ Aug 22 2015 10:30pm)
Idáig nem volt összehugyozva meg szarva Budapest, mindent a menekülteknek köszönhetünk.


a munkánkat is elveszik és totális csődbe viszik az országot, ezért tartunk ott ahol
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 22 2015 04:40pm
Quote (Senee @ Aug 22 2015 11:32pm)
a munkánkat is elveszik és totális csődbe viszik az országot, ezért tartunk ott ahol


Így van, a bevándorlók megeszik a munkát!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 22 2015 10:17pm
Quote (Senee @ 23 Aug 2015 00:32)
a munkánkat is elveszik és totális csődbe viszik az országot, ezért tartunk ott ahol


Jah. Elveszik a hajlektalanok munkajat is mar..
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Aug 22 2015 10:58pm
Quote (top_sli @ Aug 22 2015 11:59pm)
Ha úgy értetted, hogy jössz Budapestre, kb meg fogod látni, van a magánynál rosszabb is. Mondjuk ezernyi népvándorló / menekült mindenfelé, akik mindent összekakálnak fényes nappal is.


Te meg ki vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev13453463473483494765Next
Add Reply New Topic New Poll