d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1345346347348349660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 10 2012 11:46am
bump a kérdésemnek mert elférne a válasz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 10 2012 12:49pm
Quote (rapiddani @ 10 Dec 2012 16:13)
asszony hugának kéne telefon

két telefon között vacillál mert most akciósak lettek,  HTC desire C és a sony xperia u, melyiket ajánlanátok?


xperia u mindeféleképp, jobb kijelző, erősebb hardver, és ugyanúgy megkapja az ICS-t

Quote (rapiddani @ 10 Dec 2012 16:31)
+ ehhez hozzájön ahogy én szakértettem rajta, hogy htc 4.0 android van míg a sonyn 2.0, mennyire négervarázslat lesz belőle ha tmobileba gyárilag rábasszák a sonyra a 4.0-t? esetleg lassabb lesz? valaki szakértsen pls mert nekem wp van, közöm sincs androidhoz

Én annyit látok magamtól hogy egyikbe dual 1k+ proci van a másikban meg vmi 680+ os.


kérdést nem igazán értem, természetesen sokat fog dobni a teljesítményen az ICS, illetve a frissítés is gyerekjáték
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 11 2012 10:18am
Quote (Eoghan @ 11 Dec 2012 13:36)


kinevetnem azt az embert, aki ilyet hord
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 11 2012 10:31am
Quote (RRC @ 11 Dec 2012 17:18)
kinevetnem azt az embert, aki ilyet hord


>2013 nincs facebook az órádon :(
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 11 2012 10:42am
Quote (RRC @ Dec 11 2012 05:18pm)
kinevetnem azt az embert, aki ilyet hord


a dizájn elég gyenge, de az alap ötlet szerintem baromi jó. ha sikerül összekalapálniuk egy normálisan kinézőt mindenféle fölös tudás nélkül, akkor annak lehet létjogosultsága.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 11 2012 10:44am
Quote (Eoghan @ 11 Dec 2012 18:42)
a dizájn elég gyenge, de az alap ötlet szerintem baromi jó. ha sikerül összekalapálniuk egy normálisan kinézőt mindenféle fölös tudás nélkül, akkor annak lehet létjogosultsága.


nem ertem miert van barmifele szuksege az embernek orara, mikor ott van a zsebedben az okostelefon ugyis

orat max stilusbol hordanek (ertsd: geci nagy aranyora rozsdas fuxxel)
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 11 2012 10:55am
Quote (RRC @ Dec 11 2012 05:44pm)
nem ertem miert van barmifele szuksege az embernek orara, mikor ott van a zsebedben az okostelefon ugyis

orat max stilusbol hordanek (ertsd: geci nagy aranyora rozsdas fuxxel)


na én pl. utálom állandóan elővenni a telefonomat. így télen pedig kifejezeten pain in the arsche lehúzni a kesztyűt, elővenni, megnézni,eltenni,kesztyű vissza.
karóránál meg csak kar odaemel, kabát feltűr, néz, visszahúz. ez a karóra pro.
az, hogy kommunikál a telóval pedig grátisz és tök kényelmes lenne. én mindenképpen kipróbálnám. az aranyórától + feláll a szőr a hátamon :(
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 11 2012 10:57am
Quote (Eoghan @ Dec 11 2012 05:55pm)
na én pl. utálom állandóan elővenni a telefonomat. így télen pedig kifejezeten pain in the arsche lehúzni a kesztyűt, elővenni, megnézni,eltenni,kesztyű vissza.
karóránál meg csak kar odaemel, kabát feltűr, néz, visszahúz. ez a karóra pro.
az, hogy kommunikál a telóval pedig grátisz és tök kényelmes lenne. én mindenképpen kipróbálnám. az aranyórától + feláll a szőr a hátamon :(


van olyan kesztyű amit nem kell levenni ha a telefonodat basztatod
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345346347348349660Next
Add Reply New Topic New Poll