d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1345346347348349410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 01:53am
Szabika, amúgy kékes támadáshoz kellene vennünk Aminostar X-Power Cramp'n'Go-t. (http://janimarkus. (blogspot) .com/2011/07/aminostar-x-power-no-cramp-es-go-and.html
Elég hasznos kis cucc.

Meg kulacsba italporban már egy ideje árulja ez a csávó: http://apro.bikemag.hu/browse/kiegeszito/kulacs-tarto/gatorade-sport-italpor-es-sportszelepes-kulacs-akcios-aron-elado-l23491.html gondolom valami forgalmazó, mert soha nem fogy el neki. :D

Másik még amit néztem az Aminostar X-Power Flash, ezt is tesztelte Márkus Jani ( http://janimarkus. (blogspot) .com/2011/05/aminostar-x-power-flash-izotonias.html ), jónak néz ki.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 02:44am
Quote (Baleee @ Jul 19 2011 08:53am)
Szabika, amúgy kékes támadáshoz kellene vennünk Aminostar X-Power Cramp'n'Go-t. (http://janimarkus. (blogspot) .com/2011/07/aminostar-x-power-no-cramp-es-go-and.html
Elég hasznos kis cucc.

Meg kulacsba italporban már egy ideje árulja ez a csávó: http://apro.bikemag.hu/browse/kiegeszito/kulacs-tarto/gatorade-sport-italpor-es-sportszelepes-kulacs-akcios-aron-elado-l23491.html gondolom valami forgalmazó, mert soha nem fogy el neki. :D

Másik még amit néztem az Aminostar X-Power Flash, ezt is tesztelte Márkus Jani ( http://janimarkus./ (blogspot) .com/2011/05/aminostar-x-power-flash-izotonias.html ), jónak néz ki.


10 tabletta 1 890,00 Ft
lol és ebből kéne megenni 1-3 + 1-4 dbot..azért az nem olcsó így...

az italpor is ennyi ami viszont elég jó ár, mert olcsóbb mint az isostar amit iszok, így ezt lehet bepróbálom
bár most van ez a decathlonos cucc amiért mentünk anno...fos íze van, és sztem semmi +t nem hat :D
gatorade sem vált be nálam...amit megéreztem hogy javít az az isostar és a powerade volt.

na de ha nem jön közbe semmi nyaktörés, vagy meló, akkor megyek erre a kékes támadásra. már múltkor is mondtam hogy menjunk ^^
(igaz egész júliusban tekertem 18kmt eddig, ráadásul csak szívtam és teggeltem multhét ><)


ja meg még ami n1 ital az az oxigénes sportvizek..van az az active O2 már itthon is, igaz ilyen 600ért láttam 750mlt, szal itthon nem szokok vissza rá asszem :D

This post was edited by szabika on Jul 19 2011 02:46am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 02:47am
Code
http://apro.bikemag.hu/browse/edzes-energia/taplalek/elite-ozone-protect-cream-chamois-l23744.html


Bontatlan Elite Ozone Protect Cream Chamois eladó, a legjobb segg-krém.

wtf vazelin
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 03:23am
Quote (szabika @ 19 Jul 2011 10:44)
10 tabletta 1 890,00 Ft
lol és ebből kéne megenni 1-3 + 1-4 dbot..azért az nem olcsó így...

az italpor is ennyi ami viszont elég jó ár, mert olcsóbb mint az isostar amit iszok, így ezt lehet bepróbálom
bár most van ez a decathlonos cucc amiért mentünk anno...fos íze van, és sztem semmi +t nem hat :D
gatorade sem vált be nálam...amit megéreztem hogy javít az az isostar és a powerade volt.

na de ha nem jön közbe semmi nyaktörés, vagy meló, akkor megyek erre a kékes támadásra. már múltkor is mondtam hogy menjunk ^^
(igaz egész júliusban tekertem 18kmt eddig, ráadásul csak szívtam és teggeltem multhét ><)


ja meg még ami n1 ital az az oxigénes sportvizek..van az az active O2 már itthon is, igaz ilyen 600ért láttam 750mlt, szal itthon nem szokok vissza rá asszem :D


De pl azt a tablettát nem eszed edzéskor, meg reggeli helyett, nem pazarlod. Az versenyre. Nekem pl 2 elég lenne ugye a verseny előtti részben, meg versenyen is max 3 sztem simán. Azért mondtam, hogy abból vegyünk ketten egyet. Mármint a No Crankből, az izo/hipotóniás lötyihez való port meg én is akarok, elég jó ár és jó adag. Barackosat vagy narancsosat mondjuk. Csak sikerülne már eladni a gitárom. Akkor meglenne az óra is (külföldről 33k postával adóval mindennel a BB3000-es, itthon az egyik oldalon ugye 31k-t írtak, de az a webshop nem üzemel még, meg fasztudja fog-e valaha, máshol meg 36k+posta, abból a 3ezerből meg inkább veszek +1 kulacstartót).

/e: Amúgy a Szentkirályinak vagy melyiknek is van oxigénnel dúsított vize, meg most googleztam ezt: http://gyogyvizforras.hu/content/%C3%A1rak itt vna pár oxigénnel dúsított víz, ami árban se olyan vészes.
Aqua oxigénnel dúsított enyhén szénsavas ásványvíz 1,5l 230ft
Oximix - oxigénes, lúgos 1,5l 260ft
Szentkirályi O2 1,5l 230ft


This post was edited by Baleee on Jul 19 2011 03:36am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 03:59am
Quote (Baleee @ Jul 19 2011 10:23am)
De pl azt a tablettát nem eszed edzéskor, meg reggeli helyett, nem pazarlod. Az versenyre. Nekem pl 2 elég lenne ugye a verseny előtti részben, meg versenyen is max 3 sztem simán. Azért mondtam, hogy abból vegyünk ketten egyet. Mármint a No Crankből, az izo/hipotóniás lötyihez való port meg én is akarok, elég jó ár és jó adag. Barackosat vagy narancsosat mondjuk. Csak sikerülne már eladni a gitárom. Akkor meglenne az óra is (külföldről 33k postával adóval mindennel a BB3000-es, itthon az egyik oldalon ugye 31k-t írtak, de az a webshop nem üzemel még, meg fasztudja fog-e valaha, máshol meg 36k+posta, abból a 3ezerből meg inkább veszek +1 kulacstartót).

/e: Amúgy a Szentkirályinak vagy melyiknek is van oxigénnel dúsított vize, meg most googleztam ezt: http://gyogyvizforras.hu/content/rak itt vna pár oxigénnel dúsított víz, ami árban se olyan vészes.
Aqua oxigénnel dúsított enyhén szénsavas ásványvíz  1,5l  230ft
Oximix - oxigénes, lúgos  1,5l  260ft
Szentkirályi O2  1,5l  230ft


szentkirályi finom és jó is, de csak 2. kulacsba való kategória, míg amit mondtam azt itthon intersparban láttam, de én azt ittam izo helyett mert annyira faja.
Italból nekem narancs jönne be, általában az a leggyomorbarátabb.
De mondom van itthon 2 vödör decathlonos szutyok, azt el kellene fogyasztanom mihamarabb :D


Mást nem érdekel a Kékes megmászás? a.k.a. valaki kulloghatna velem a mezőny végén, mert olyan kondiba vagyok mint 12 évesen ^^
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 04:11am
lol azt hittem free, de 3500ft :/
+ vonat oda vissza mittomén 2k
shit man ez drága, menjunk csak amugy :D

Nevezési díj tartalmazza:

* chip-es időmérés
* 0,7 l-es kulacs
* Egy emblémázott pólót, melynek színe attól függ, hogy a versenyző mennyi idő alatt ért fel a kékestetői csúcsra!
* Izotóniás ital és víz a célban.

Az ajándék pólókkal kapcsolatos információk:

* Sárga (mint a Tour de France győztesé)
1 órán belül
* Narancs (kicsit éretlen, kicsit savanyú de a miénk)
1 óra 30-ig
* Piros (mint a vér színe, aki megküzdött érte)
1 óra 30-tól
* Hölgyeknek 10 perc kedvezmény mindhárom időből !
* A pólóra felkerül a teljesített táv, a szintemelkedés és a fenti idő limit.


na mondjuk egy piros pólóért megérné :D

This post was edited by szabika on Jul 19 2011 04:12am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 04:29am
Quote (szabika @ 19 Jul 2011 12:11)
lol azt hittem free, de 3500ft :/
+ vonat oda vissza mittomén 2k
shit man ez drága, menjunk csak amugy :D

Nevezési díj tartalmazza:

    * chip-es időmérés
    * 0,7 l-es kulacs
    * Egy emblémázott pólót, melynek színe attól függ, hogy a versenyző mennyi idő alatt ért fel a kékestetői csúcsra!
    * Izotóniás ital és víz a célban.

Az ajándék pólókkal kapcsolatos információk:

    * Sárga (mint a Tour de France győztesé)
      1 órán belül
    * Narancs (kicsit éretlen, kicsit savanyú de a miénk)
      1 óra 30-ig
    * Piros (mint a vér színe, aki megküzdött érte)
      1 óra 30-tól
    * Hölgyeknek 10 perc kedvezmény mindhárom időből !
    * A pólóra felkerül a teljesített táv, a szintemelkedés és a fenti idő limit.


na mondjuk egy piros pólóért megérné :D


Minimum egy narancsot azért nem ártana. :D /e: Btw én Autóval fogok odamenni, mondjuk apával. Legyen aki hazafelé is vezet, ha eltaknyolok. :D

This post was edited by Baleee on Jul 19 2011 04:29am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 04:30am
Quote (Baleee @ Jul 19 2011 11:29am)
Minimum egy narancsot azért nem ártana. :D /e: Btw én Autóval fogok odamenni, mondjuk apával. Legyen aki hazafelé is vezet, ha eltaknyolok. :D


de a narancs propaganda, elvtárs szövege olyan vesztes szövegnek hangzik
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2011 04:31am
Quote (szabika @ 19 Jul 2011 12:30)
de a narancs propaganda, elvtárs szövege olyan vesztes szövegnek hangzik


-.-

Akkor egyezünk ki a sárgában!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2011 04:34am
Quote (Baleee @ Jul 19 2011 11:31am)
-.-

Akkor egyezünk ki a sárgában!


nekem pöttyös only
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345346347348349410Next
Add Reply New Topic New Poll