d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1345346347348349830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Sep 25 2009 04:06am
Quote (ReDEyeS @ Fri, 25 Sep 2009, 12:00)
akár még jó is lenne, de sajnos sok str kell hozzá kevesebb a blockja mint a ST-nek és már 15 ed 45@ st-t is fillérekért megkapsz a régi árakhoz képest..

így sajnos sztem vmi csóró akarná megvenni pár fg-ért

10-20 MAX MAX


:\ azért egy próbát megér. de lehet hogy elteszem rezet utánra.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 25 2009 04:33am
Quote (ReDEyeS @ Fri, 25 Sep 2009, 12:00)
akár még jó is lenne, de sajnos sok str kell hozzá kevesebb a blockja mint a ST-nek és már 15 ed 45@ st-t is fillérekért megkapsz a régi árakhoz képest..

így sajnos sztem vmi csóró akarná megvenni pár fg-ért

10-20 MAX MAX


imo 5 fg kb
Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold: 1,185.00
Sep 26 2009 02:56am


pc pls

euscl

This post was edited by humanbeing on Sep 26 2009 02:57am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 26 2009 03:14am
Quote (b_daniel @ Thu, 24 Sep 2009, 09:21)
akkor leírom amit én gondolok rá ha valami nem jo akkor szoljatok :
eni
shako 15 ias 40 ed jool
mara
2 raven vagy 1 raven 1 soj
titans
tg
inferno stride vagy gore
2 java 20 ias kezes
perf t
9 java sk
par allresi sc meg par 20 l sc
ja meg stormhield


Én így csinálnám:
thunder vagy 4/40
60/60 monarch, vagy spirit
eni
shako 15ias 15res, vagy sima 15 ias jewel (nn ed%)
cats
raven+soj
tg
hotti/inf/ww
3java/20ias kesztyű (nn statos rare, azok ~100 körül kezdődnek normális stattal)
perf T is fölösleges, mid ~5-10 fgért más simán jó, ani ugyanez

Ilyen már simán jó dc-re, ha lh-re is kell, akkor griff, 4/40 vagy jobb javelin, és úgy csak 1 ias jewel kell monarchba, többi lehet facet/1cham (raven--->soj).

Lényeg: 89 ias meglegyen dc-hez is. :) titan nem a legjobb választás.

This post was edited by Oberon_os on Sep 26 2009 03:15am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Sep 26 2009 12:46pm
eu sc L

Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold: 1,185.00
Sep 26 2009 01:33pm
Quote (Oberon_os @ Sat, 26 Sep 2009, 10:14)
Én így csinálnám:
thunder vagy 4/40
60/60 monarch, vagy spirit
eni
shako 15ias 15res, vagy sima 15 ias jewel (nn ed%)
cats
raven+soj
tg
hotti/inf/ww
3java/20ias kesztyű (nn statos rare, azok ~100 körül kezdődnek normális stattal)
perf T is fölösleges, mid ~5-10 fgért más simán jó, ani ugyanez

Ilyen már simán jó dc-re, ha lh-re is kell, akkor griff, 4/40 vagy jobb javelin, és úgy csak 1 ias jewel kell monarchba, többi lehet facet/1cham (raven--->soj).

Lényeg: 89 ias meglegyen dc-hez is. :) titan nem a legjobb választás.


95 ias kell nem 89, 89 ias a dobalasnak a bpje ^^
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 27 2009 10:44am
Van értelme elrakni ezeket?



Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Sep 27 2009 11:24am
Quote (Genthor @ Sun, 27 Sep 2009, 18:44)
Van értelme elrakni ezeket?

http://img80.imageshack.us/img80/7888/jewel.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/4351/ringa.jpg


szerintem nincs
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 27 2009 11:38am
Quote (Genthor @ Sun, 27 Sep 2009, 16:44)
Van értelme elrakni ezeket?

http://img80.imageshack.us/img80/7888/jewel.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/4351/ringa.jpg


ring pár fg... 5-10 talán

Quote (humanbeing @ Sat, 26 Sep 2009, 19:33)
95 ias kell nem 89, 89 ias a dobalasnak a bpje ^^


:o
ma is tanultam valamit, ty!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 27 2009 11:40am
1 perf hammerpala euscl-en mennyibe fáj?
125 fcr maxblokk maxrezi etc...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345346347348349830Next
Closed New Topic New Poll