d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1345834593460346134625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 15 2014 01:18am
Quote (TuskesVanek @ Aug 15 2014 08:14am)
haver szülei hoztak haza ghost chilit

hétvégén kipróbáljuk 1-1 harapás, kíváncsi leszek túléljük-e :D


ne harapj nagyot... az nagyon beteg cucc, bátyámék abbol 1 kis darabot főznek bele 2 literbe (egyéb paprikák mellett)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 15 2014 02:14am
Quote (TuskesVanek @ 15 Aug 2014 09:14)
haver szülei hoztak haza ghost chilit

hétvégén kipróbáljuk 1-1 harapás, kíváncsi leszek túléljük-e :D


Nekem is hamarosan beerik a Serrano is meg a Habanero is. Van meg egy harmadik chillim, de annak valami gaaaaaaaayyyyyyy francia neve van, faszomse tudja megjegyezni.

This post was edited by Baleee on Aug 15 2014 02:16am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 15 2014 02:18am
Quote (Baleee @ Aug 15 2014 09:14am)
Nekem is hamarosan beerik a Serrano is meg a Habanero is. Van meg egy harmadik chillim, de annak valami gaaaaaaaayyyyyyy francia neve van, faszomse tudja megjegyezni.


ghost paprika kb 8x erősebb a habanerodnál :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 15 2014 02:23am
Quote (anyd @ 15 Aug 2014 10:18)
ghost paprika kb 8x erősebb a habanerodnál :D


Engem sosem erdekeltek az olyan csipos cuccok, amik annyira erosek, hogy nem erzel izeket. Nagyjabol a Habanero/Serrano szint (nem tudom ezek milyen szinten vannak, meg, hogy mennyire erosek 'tablazat szerint'), ami nekem meg abba a kategoriaba tartozik, hogy erzem az izet es finom.

Az ilyen Ghost Chillit en meg nem kostolnom: :/ Bar lehet vmi total minimal mennyisegnel azet is erezni, de akkor meg, ha beleteszed masba, akkor az fogja elnyomni es csak a capsaicin fog a Ghostbol hozzaadodni.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Aug 15 2014 03:13am
Quote (Baleee @ 15 Aug 2014 10:23)
Engem sosem erdekeltek az olyan csipos cuccok, amik annyira erosek, hogy nem erzel izeket. Nagyjabol a Habanero/Serrano szint (nem tudom ezek milyen szinten vannak, meg, hogy mennyire erosek 'tablazat szerint'), ami nekem meg abba a kategoriaba tartozik, hogy erzem az izet es finom.

Az ilyen Ghost Chillit en meg nem kostolnom: :/ Bar lehet vmi total minimal mennyisegnel azet is erezni, de akkor meg, ha beleteszed masba, akkor az fogja elnyomni es csak a capsaicin fog a Ghostbol hozzaadodni.


én azért kipróbálnám
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 15 2014 03:14am
Quote (zsansaccount @ Aug 15 2014 09:13am)
én azért kipróbálnám


minek

ez kb olyan, hogy "milyen érzés lehet, ha pofánfújnak gázspray-vel?" ezért kiprobálom
lol

milyen érzés ha térden lőnek?! csak ki kéne próbálni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 15 2014 03:20am
Quote (Baleee @ Aug 15 2014 09:23am)
Engem sosem erdekeltek az olyan csipos cuccok, amik annyira erosek, hogy nem erzel izeket. Nagyjabol a Habanero/Serrano szint (nem tudom ezek milyen szinten vannak, meg, hogy mennyire erosek 'tablazat szerint'), ami nekem meg abba a kategoriaba tartozik, hogy erzem az izet es finom.

Az ilyen Ghost Chillit en meg nem kostolnom: :/ Bar lehet vmi total minimal mennyisegnel azet is erezni, de akkor meg, ha beleteszed masba, akkor az fogja elnyomni es csak a capsaicin fog a Ghostbol hozzaadodni.


hát szerintem már a habanero is feleslegesen csípős.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 15 2014 03:20am
Quote (anyd @ 15 Aug 2014 11:20)
hát szerintem már a habanero is feleslegesen csípős.


Hat jha, de ott meg van iz (szerintem).
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Aug 15 2014 04:12am
Quote (Senee @ 15 Aug 2014 11:14)
minek

ez kb olyan, hogy "milyen érzés lehet, ha pofánfújnak gázspray-vel?" ezért kiprobálom
lol

milyen érzés ha térden lőnek?! csak ki kéne próbálni


szeretem a csípős kajákat. az arcon fújást még sima spray-vel sem szeretem. ez a különbség :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 15 2014 04:52am
iden elöször hoztam magammal esernyöt, es szakad az esö mint a navi fanboyok könnyei

munkatarsaim ofc nem hoztak magukkal ugyhogy ki is hasznaltam az alkalmat feher lovagot jatszani
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345834593460346134625001Next
Closed New Topic New Poll