d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1345734583459346034615001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 14 2014 04:39pm
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Aug 2014 13:22)
vannak, de azért többnyire 50% körül mozog a winrateje mindenkinek, persze nem tökéletes a rendszer, meg aki nem tud veszteni annak elég szar :D (én sose tudtam veszteni, DE AZÉRT PÁR AGYVÉRZÉS ÁRÁN MÉGIS MEGVOLT AZ EU TOP 100 MASTER :DDDDDDDDD) de amugy tök jó lenne, ha elkezdenék nyomni többen a subról, legalább lenne valami élet, még tanitgatni is szivesen tanitgatnék, csak perpill annyira nincs semmi, hogy meh.


amikor soha nem voltál top8 master se a saját ligádban ez valóban legit
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 14 2014 05:09pm
[2014.08.14. 22:01:26] lacketto _: jövőhét szombat osztálytalálkozó
[2014.08.14. 22:01:34] lacketto _: összefutottam egyik volt osztálytársammal
[2014.08.14. 22:01:36] lacketto _: csaj
[2014.08.14. 22:01:44] lacketto _: beszélgetünk
[2014.08.14. 22:01:47] lacketto _: egyszercsak
[2014.08.14. 22:01:52] lacketto _: "na és jövő héten lesz valami?"
[2014.08.14. 22:01:57] lacketto _: és ilyen 100 wattos vigyor
[2014.08.14. 22:02:17] lacketto _: nézek hogy wtf
[2014.08.14. 22:02:27] lacketto _: na mindegy, megvártam aztán együtt sétáltunk ki
[2014.08.14. 22:02:29] lacketto _: de nem akart leszopni
[2014.08.14. 22:02:35] lacketto _: vagyis nem mondta én meg nem kérdeztem rá
[2014.08.14. 22:32:22] Tomika: :DDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 14 2014 07:14pm
Quote (tevetava @ 14 Aug 2014 23:34)
Men jutottunk be stromaere kosz orban


lol ezt mikor irtam
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 14 2014 07:43pm
Quote (tevetava @ Aug 15 2014 02:14am)
lol ezt mikor irtam


Amikor én épp bent voltam x)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 14 2014 07:51pm
Quote (szabika @ 15 Aug 2014 03:43)
Amikor én épp bent voltam x)


anyadat
legalabb jo volt?:(

azert karpotlasul kaptam egy sajtburgert sz ejszakain valami random csajtol
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 14 2014 07:54pm
Quote (tevetava @ Aug 15 2014 02:51am)
anyadat
legalabb jo volt?:(

azert karpotlasul kaptam egy sajtburgert sz ejszakain valami random csajtol


nem tom, csak túléltem hogy elsősoros lehessünk kavinskyn
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 14 2014 08:01pm
Quote (szabika @ 15 Aug 2014 03:54)
nem tom, csak túléltem hogy elsősoros lehessünk kavinskyn


:DDDDD
Bazmeg, igazan kijohettel volna!!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 14 2014 09:15pm
Quote (tevetava @ 15 Aug 2014 03:51)

azert karpotlasul kaptam egy sajtburgert sz ejszakain valami random csajtol


Soon herpeszes eces rak.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 15 2014 01:01am
Quote (lacketto @ Aug 14 2014 11:09pm)
[2014.08.14. 22:01:26] lacketto _: jövőhét szombat osztálytalálkozó
[2014.08.14. 22:01:34] lacketto _: összefutottam egyik volt osztálytársammal
[2014.08.14. 22:01:36] lacketto _: csaj
[2014.08.14. 22:01:44] lacketto _: beszélgetünk
[2014.08.14. 22:01:47] lacketto _: egyszercsak
[2014.08.14. 22:01:52] lacketto _: "na és jövő héten lesz valami?"
[2014.08.14. 22:01:57] lacketto _: és ilyen 100 wattos vigyor
[2014.08.14. 22:02:17] lacketto _: nézek hogy wtf
[2014.08.14. 22:02:27] lacketto _: na mindegy, megvártam aztán együtt sétáltunk ki
[2014.08.14. 22:02:29] lacketto _: de nem akart leszopni
[2014.08.14. 22:02:35] lacketto _: vagyis nem mondta én meg nem kérdeztem rá
[2014.08.14. 22:32:22] Tomika: :DDDDDDDDDDDDDDD


fahrii-szindroma
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 15 2014 01:14am
haver szülei hoztak haza ghost chilit

hétvégén kipróbáljuk 1-1 harapás, kíváncsi leszek túléljük-e :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345734583459346034615001Next
Closed New Topic New Poll