vannak, de azért többnyire 50% körül mozog a winrateje mindenkinek, persze nem tökéletes a rendszer, meg aki nem tud veszteni annak elég szar

(én sose tudtam veszteni, DE AZÉRT PÁR AGYVÉRZÉS ÁRÁN MÉGIS MEGVOLT AZ
EU TOP 100 MASTER :DDDDDDDDD) de amugy tök jó lenne, ha elkezdenék nyomni többen a subról, legalább lenne valami élet, még tanitgatni is szivesen tanitgatnék, csak perpill annyira nincs semmi, hogy meh.