d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1345334543455345634575001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2014 07:18am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 14 2014 03:13pm)
senee lyfe


fixáltam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 14 2014 08:19am
Itt ulok a kocsiban a spar parkoloban es szornyulkodok, hogy egyesek hogy bannak a gyerekeikkel.
Viselkedjel bazdmeg, es kozben rangatja, jolvan akkor itthagylak es akkor elsetal a gyerek meg fut sirva utana. Shit man
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 14 2014 08:58am
Quote (kusziyoker @ Aug 14 2014 02:53pm)


omg bazz
ez milyen szar lehet

mások takaritanak alolad meg mozgatnak h ne legyel fekelyes

nem tom vállalnám e azért cserébe hogy nem kell dolgoznom többé és kapok mindennap kolát csipszet egy légkondis szobában
mien szar lehet ugy jatszani is
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2014 09:00am
Quote (kusziyoker @ Aug 14 2014 04:53pm)


mi a fasz van a szájában?
először azt hittem, hogy azon keresztül issza a kólát, de inkább olyan, mint 1 ceruza

ja hogy nincs keze

This post was edited by Saenchai on Aug 14 2014 09:01am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 14 2014 09:01am
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 17:00)
mi a fasz van a szájában?
először azt hittem, hogy azon keresztül issza a kólát, de inkább olyan, mint 1 ceruza


Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 14 2014 09:01am
Quote (Senee @ 14 Aug 2014 16:58)
omg bazz
ez milyen szar lehet

mások takaritanak alolad meg mozgatnak h ne legyel fekelyes

nem tom vállalnám e azért cserébe hogy nem kell dolgoznom többé és kapok mindennap kolát csipszet egy légkondis szobában
mien szar lehet ugy jatszani is


te is ilyen vagy amúgy, csak vannak végtagjaid

anyád hordja ki alólad a szart
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 14 2014 09:02am
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 16:00)
mi a fasz van a szájában?
először azt hittem, hogy azon keresztül issza a kólát, de inkább olyan, mint 1 ceruza


igen ceruza van a szájában, mivel nincsenek karjai
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 14 2014 09:04am
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 17:00)
mi a fasz van a szájában?
először azt hittem, hogy azon keresztül issza a kólát, de inkább olyan, mint 1 ceruza

ja hogy nincs keze


visitok :DDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 14 2014 09:04am
Quote (kusziyoker @ 14 Aug 2014 17:02)
igen ceruza van a szájában, mivel nincsenek karjai


I am a disabled gamer and am having to play without hands after an accident in 2007. I am Platinum/ Low Diamond in 1v1 on the EU server.

wtf?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345334543455345634575001Next
Closed New Topic New Poll