d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1345234533454345534565001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 14 2014 06:02am
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 12:09)
én nem is játszottam vele túl sokat, régebben próbálgattam megtanulni játszani vele, de az lett a vége, hogy mindig megaláztak, akkora kedvem meg nem volt játszani, hogy ennek ellenére vigyem tovább a dolgokat
az lett a vége, hogy custom gameztem :(


Quote (Karan2_Returned @ 14 Aug 2014 12:13)
En kiprobaltam es megvert a medium bot. Eleg is volt.


Quote (Senee @ 14 Aug 2014 13:00)
én is gondolkodtam h kiprobalom a sct de ja életemben nem játszottam az 1-el se
rámverdesné mindenki a faszát keresztbe-kasba féllábon, kézenállva egykézzel

majd megprobalom rabeszelni a noob haveromat aki szinten nem jatszott meg sc-t soha hogy probaljuk ki egymas ellen
akkor legalabb at lehet elni az elvezetet h ujdonsag mit hogyan kell csinalni etc
és nem vmi büdös pro 2 klikkből kiirt a geiceb


rankeden ugyan olyan skillű emberekkel játszol mint te magad lel
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2014 06:09am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 14 2014 02:02pm)
rankeden ugyan olyan skillű emberekkel játszol mint te magad lel


ugyanazon a rankon belül is vannak azért különbségek, főleg az elején
néztem fasza protoss taktikát, leírtam magamnak, aztán próbáltam minél gyorsabban megcsinálni a kezdést
mikor már örültem magamnak, hogy egész jól állok, a gyerek megjelent 2x annyi egységgel, azt rongyosra szopatott
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 14 2014 06:09am
En SC1-et probaltam, de sosem jott at se a stilusa, meg aztan igy random botok ellen is elinditottam a gamet es magamhoz sem tertem, mar legyalultak a faszba.

Tiberain Sunoztam inkabb tovabb utana neten, annal nem sok game kellett, hogy felvegyem a tempojat a human vs human gameknek, meg a botok utan se volt nehez.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 14 2014 06:09am
l2p issuek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 14 2014 06:11am
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 14:09)
ugyanazon a rankon belül is vannak azért különbségek, főleg az elején
néztem fasza protoss taktikát, leírtam magamnak, aztán próbáltam minél gyorsabban megcsinálni a kezdést
mikor már örültem magamnak, hogy egész jól állok, a gyerek megjelent 2x annyi egységgel, azt rongyosra szopatott


cyka blyat
idi nahui
log out
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 14 2014 06:22am
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 13:09)
ugyanazon a rankon belül is vannak azért különbségek, főleg az elején
néztem fasza protoss taktikát, leírtam magamnak, aztán próbáltam minél gyorsabban megcsinálni a kezdést
mikor már örültem magamnak, hogy egész jól állok, a gyerek megjelent 2x annyi egységgel, azt rongyosra szopatott


vannak, de azért többnyire 50% körül mozog a winrateje mindenkinek, persze nem tökéletes a rendszer, meg aki nem tud veszteni annak elég szar :D (én sose tudtam veszteni, DE AZÉRT PÁR AGYVÉRZÉS ÁRÁN MÉGIS MEGVOLT AZ EU TOP 100 MASTER :DDDDDDDDD) de amugy tök jó lenne, ha elkezdenék nyomni többen a subról, legalább lenne valami élet, még tanitgatni is szivesen tanitgatnék, csak perpill annyira nincs semmi, hogy meh.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 14 2014 06:27am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Aug 2014 14:22)
vannak, de azért többnyire 50% körül mozog a winrateje mindenkinek, persze nem tökéletes a rendszer, meg aki nem tud veszteni annak elég szar :D (én sose tudtam veszteni, DE AZÉRT PÁR AGYVÉRZÉS ÁRÁN MÉGIS MEGVOLT AZ EU TOP 100 MASTER :DDDDDDDDD) de amugy tök jó lenne, ha elkezdenék nyomni többen a subról, legalább lenne valami élet, még tanitgatni is szivesen tanitgatnék, csak perpill annyira nincs semmi, hogy meh.


Mint rixi) a dotat, MI
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 14 2014 06:31am
Quote (Baleee @ 14 Aug 2014 13:27)
Mint rixi) a dotat, MI


ez nem tudom hogy tortent, ugyhogy dunno
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2014 07:12am
Quote (Rawen @ Aug 14 2014 02:09pm)
l2p issuek


egyértelműen, de erre írtam, hogy nem biztos, hogy érdekel annyira a dolog, hogy áthidaljam ezt az akadályt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 14 2014 07:13am
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 14:12)
egyértelműen, de erre írtam, hogy nem biztos, hogy érdekel annyira a dolog, hogy áthidaljam ezt az akadályt


sad lyfe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345234533454345534565001Next
Closed New Topic New Poll