Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 13:09)
ugyanazon a rankon belül is vannak azért különbségek, főleg az elején
néztem fasza protoss taktikát, leírtam magamnak, aztán próbáltam minél gyorsabban megcsinálni a kezdést
mikor már örültem magamnak, hogy egész jól állok, a gyerek megjelent 2x annyi egységgel, azt rongyosra szopatott
vannak, de azért többnyire 50% körül mozog a winrateje mindenkinek, persze nem tökéletes a rendszer, meg aki nem tud veszteni annak elég szar

(én sose tudtam veszteni, DE AZÉRT PÁR AGYVÉRZÉS ÁRÁN MÉGIS MEGVOLT AZ EU TOP 100 MASTER :DDDDDDDDD) de amugy tök jó lenne, ha elkezdenék nyomni többen a subról, legalább lenne valami élet, még tanitgatni is szivesen tanitgatnék, csak perpill annyira nincs semmi, hogy meh.