Quote (SummertimeClothes @ Aug 14 2014 01:05pm)
en a maradek diablos penzembol instant megvettem mikor kijott a preorder 60k ezer usd dollarert, aztan kb pont akkor abba is hagytam a sc2t teljesen mikor kijott a wol xdd
én nem is játszottam vele túl sokat, régebben próbálgattam megtanulni játszani vele, de az lett a vége, hogy mindig megaláztak, akkora kedvem meg nem volt játszani, hogy ennek ellenére vigyem tovább a dolgokat
az lett a vége, hogy custom gameztem
