d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1345134523453345434555001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 14 2014 02:10am
StarCraft® II: Wings of Liberty® and the Heart of the Swarm® expansion are now only $19.99 each, making it the perfect time to pick up the fastest-selling strategy game of all time*.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 14 2014 03:54am
melóban intézkedek, cigizgetek kocsinak dőlök
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 14 2014 03:57am
Quote (Vismajor @ Aug 14 2014 10:54am)
melóban intézkedek, cigizgetek kocsinak dőlök
http://2.ii.gl/mjkERGp.png


csapágycsapágy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 14 2014 04:43am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2014 04:43am
Quote (Anarkin @ Aug 14 2014 10:10am)
StarCraft® II: Wings of Liberty® and the Heart of the Swarm® expansion are now only $19.99 each, making it the perfect time to pick up the fastest-selling strategy game of all time*.





nem tudom van-e értelme megvenni a kieget, nem nagyon szoktam sc-zni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 14 2014 05:01am
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 11:43)
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/810/559/3c5.jpg


nem tudom van-e értelme megvenni a kieget, nem nagyon szoktam sc-zni


pedig egész jósh, csak ne akarj mostanában kompetitívan játszani mert kiéget a faszba
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 14 2014 05:05am
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 12:43)
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/810/559/3c5.jpg


nem tudom van-e értelme megvenni a kieget, nem nagyon szoktam sc-zni


en a maradek diablos penzembol instant megvettem mikor kijott a preorder 60k ezer usd dollarert, aztan kb pont akkor abba is hagytam a sc2t teljesen mikor kijott a wol xdd
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2014 05:09am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 14 2014 01:05pm)
en a maradek diablos penzembol instant megvettem mikor kijott a preorder 60k ezer usd dollarert, aztan kb pont akkor abba is hagytam a sc2t teljesen mikor kijott a wol xdd


én nem is játszottam vele túl sokat, régebben próbálgattam megtanulni játszani vele, de az lett a vége, hogy mindig megaláztak, akkora kedvem meg nem volt játszani, hogy ennek ellenére vigyem tovább a dolgokat
az lett a vége, hogy custom gameztem :(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 14 2014 05:13am
Quote (Saenchai @ Aug 14 2014 12:09pm)
én nem is játszottam vele túl sokat, régebben próbálgattam megtanulni játszani vele, de az lett a vége, hogy mindig megaláztak, akkora kedvem meg nem volt játszani, hogy ennek ellenére vigyem tovább a dolgokat
az lett a vége, hogy custom gameztem :(


En kiprobaltam es megvert a medium bot. Eleg is volt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 14 2014 06:00am
én is gondolkodtam h kiprobalom a sct de ja életemben nem játszottam az 1-el se
rámverdesné mindenki a faszát keresztbe-kasba féllábon, kézenállva egykézzel

majd megprobalom rabeszelni a noob haveromat aki szinten nem jatszott meg sc-t soha hogy probaljuk ki egymas ellen
akkor legalabb at lehet elni az elvezetet h ujdonsag mit hogyan kell csinalni etc
és nem vmi büdös pro 2 klikkből kiirt a geiceb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345134523453345434555001Next
Closed New Topic New Poll