d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1345034513452345334545001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 13 2014 06:23pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 14 2014 12:12am)
egyébként ez elég erősen magyarország, csávó jól főz, ezért mehet énekelni a tv-be :D
már nem bántásból, csak valahogy viccesnek érzem


eléggé hosszú lesz. de leírom
2x jelentkeztem már az xfaktorba, mint énekes... jó az énekhangom, és elég sokáig eljutottam már

az amit ti tévébe láttok az teljesen eltér a valóságtól bár ez gondolom nem meglepetés
amit ti láttok - zsűri elé bemegy többezer ember, és azthisztek hónapokon keresztül ott ül a 4 mentor és válogatja az embereket
a valóság - a mentorokhoz jó eséllyel bejut 50 jó énekes, 100 olyan akiből műsort csinalnak, akik valszeg nevetségesen néznek ki, nemtudnak énekelni, a többi fizetett statiszta
a mentor ház előtt az emberek nagyrésze mind fizetett statiszta
amikor elmész a meghallgatásra, és a hozzátartozóid jeleznek a székházban, hogy statisztaként szeretnének "dolgozni" (pl mutatják az x-et a kamerákba, integetnek, boldogságot mutatnak etc)
valójában már mki idegbeteg hogy több órán át nem jutunk be és gecimeleg van, ördög nóra 10x elbassza azt a mondatát hogy " Elindult a válogatás, ez itt az xfaktor "

erre minden évben többezer ember jelentkezik, és legalább 4-5 meghallgatáson kell sikeresnek lenned hogy esélyed legyen a tvbe vagyis a mentorok elé kerülni
abban a négy öt meghallgatásban lecsökkentik a jelentkezők nagyrészét kb 50re
nagyrészt mindent elmondtam, lehet osszevissza, sry este van es mar almos vagyok
de a lényeg hogy tudok énekelni attol mert szakacs vagyok :C

This post was edited by AngryBug on Aug 13 2014 06:26pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 13 2014 06:35pm
egyébként kurvanagy élmény az a része az egésznek, mikor körülvagy véve olyan emberekkel, akik a zenékkel foglalkoznak, nyitottak és barátságosak
összegyűlünk 50es csapatokba, és együtt éneklünk, ~4 éve voltam legutóbb.. de rtl klubos tehetségkutatóba soha a büdös életbe többet nem megyek, pedig azóta fejlődtem :c

falam



a másik xfaktoros nincs meg :c

This post was edited by AngryBug on Aug 13 2014 06:37pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 13 2014 06:36pm
nice
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 13 2014 06:43pm
inb4
bug befut mint énekes és sztár lesz
joshi sikeres politikus lesz
ace07 valami milliárdos programot ír bankoknak
legalizálják a füvet és patrik monopóliuma lesz az egész
gurke tervez valami gépet amivel szintén milliárdokat keres
anyd megírja azt a gosu játékát amiről beszélt és meggazdagszik
tuskesvanek rákot kap végre
etc
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 13 2014 06:45pm
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Aug 2014 01:43)
inb4
bug befut mint énekes és sztár lesz
joshi sikeres politikus lesz
ace07 valami milliárdos programot ír bankoknak
legalizálják a füvet és patrik monopóliuma lesz az egész
gurke tervez valami gépet amivel szintén milliárdokat keres
anyd megírja azt a gosu játékát amiről beszélt és meggazdagszik
tuskesvanek rákot kap végre
etc


meg senee megnyeri a lottót
vismajor diplomata lesz
jara ceo lesz valami műszaki cégnél
mi van még
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 13 2014 06:47pm
cpt :d
nevetek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 13 2014 10:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 14 2014 01:45am)
meg senee megnyeri a lottót
vismajor diplomata lesz
jara ceo lesz valami műszaki cégnél
mi van még


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRPw_UFEU3K6_C7JS0rU5kPpiuqd6Vs27WuvK7C6C7JpdK3mkCm

Telorol nem tudok kepet linkelni a kurva anyjat

This post was edited by Vismajor on Aug 13 2014 10:47pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 13 2014 10:55pm
Quote (AngryBug @ Aug 14 2014 01:35am)
egyébként kurvanagy élmény az a része az egésznek, mikor körülvagy véve olyan emberekkel, akik a zenékkel foglalkoznak, nyitottak és barátságosak
összegyűlünk 50es csapatokba, és együtt éneklünk, ~4 éve voltam legutóbb.. de rtl klubos tehetségkutatóba soha a büdös életbe többet nem megyek, pedig azóta fejlődtem :c

falam

http://i1293.photobucket.com/albums/b581/kisdjbug/fal_zps36108c84.png

a másik xfaktoros nincs meg :c


amugy latnunk is kellett volna vagy meg sohasem kerultel adasba?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 13 2014 11:11pm
Quote (AngryBug @ 14 Aug 2014 01:23)
eléggé hosszú lesz. de leírom
2x jelentkeztem már az xfaktorba, mint énekes... jó az énekhangom, és elég sokáig eljutottam már

az amit ti tévébe láttok az teljesen eltér a valóságtól bár ez gondolom nem meglepetés
amit ti láttok - zsűri elé bemegy többezer ember, és azthisztek hónapokon keresztül ott ül a 4 mentor és válogatja az embereket
a valóság - a mentorokhoz jó eséllyel bejut 50 jó énekes, 100 olyan akiből műsort csinalnak, akik valszeg nevetségesen néznek ki, nemtudnak énekelni, a többi fizetett statiszta
a mentor ház előtt az emberek nagyrésze mind fizetett statiszta
amikor elmész a meghallgatásra, és a hozzátartozóid jeleznek a székházban, hogy statisztaként szeretnének "dolgozni" (pl mutatják az x-et a kamerákba, integetnek, boldogságot mutatnak etc)
valójában már mki idegbeteg hogy több órán át nem jutunk be és gecimeleg van, ördög nóra 10x elbassza azt a mondatát hogy " Elindult a válogatás, ez itt az xfaktor "

erre minden évben többezer ember jelentkezik, és legalább 4-5 meghallgatáson kell sikeresnek lenned hogy esélyed legyen a tvbe vagyis a mentorok elé kerülni
abban a négy öt meghallgatásban lecsökkentik a jelentkezők nagyrészét kb 50re
nagyrészt mindent elmondtam, lehet osszevissza, sry este van es mar almos vagyok
de a lényeg hogy tudok énekelni attol mert szakacs vagyok :C


Az hogy valakinek jo enekhangja van meg nagyon keves... szerintem ahhoz, hogy ennyi ember elott fellepj komoly zenei kepzes kell.
Bar en sose neztem ilyen tehetsegkutato musort, a gitartanarom folyamatosan baszogatta oket, hogy milyen szinvonaltalanok.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 13 2014 11:32pm
Quote (josheide @ Aug 14 2014 05:11am)
Az hogy valakinek jo enekhangja van meg nagyon keves... szerintem ahhoz, hogy ennyi ember elott fellepj komoly zenei kepzes kell.
Bar en sose neztem ilyen tehetsegkutato musort, a gitartanarom folyamatosan baszogatta oket, hogy milyen szinvonaltalanok.


Tudom. Nem voltak ezzel az eneklessel oriasi celjaim, csak hobbiszinten tolom, bar szeretnek fejlodni es tanulni ha valaha eljutok odaig az eletben

Egy kurva percet nem birtam aludni es kibaszottul almos vagyok.. ilyenem sose volt meg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345034513452345334545001Next
Closed New Topic New Poll