d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1344934503451345234535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2014 04:39pm
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Aug 2014 00:36)
az fél tőle akinek van mit rejtegetnie
egyébként meg annak örülnék, ha visszatudnám nézni az egész utat amit megtettem eddig életemben, érdekes élmény lenne.


nem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 13 2014 04:55pm
Quote (Rawen @ 13 Aug 2014 23:39)
nem


too authoritarian 4 u m9
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 13 2014 05:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 14 2014 12:36am)
az fél tőle akinek van mit rejtegetnie
egyébként meg annak örülnék, ha visszatudnám nézni az egész utat amit megtettem eddig életemben, érdekes élmény lenne.


lerajzolom én neked bármikor a battle station - wc - konyha háromszöget
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 13 2014 05:59pm
tfw tesómék gyereke egy oviba jár Sarka Kata gyerekével, ofc "legjobb barinők" a gyerekek
Sarka Kata hozzánk a gyerekkel, és állandóan zabálja a kajáimat amit sütökfőzök
protekcióval lehet bejutok a TV2 új énekes műsorába háttérénekesnek/segédnek a rising starba, ami elég szép suska lovetta zsozsó lesz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 13 2014 06:02pm
Quote (AngryBug @ Aug 14 2014 01:59am)
tfw tesómék gyereke egy oviba jár Sarka Kata gyerekével, ofc "legjobb barinők" a gyerekek
Sarka Kata hozzánk a gyerekkel, és állandóan zabálja a kajáimat amit sütökfőzök 
protekcióval lehet bejutok a TV2 új énekes műsorába háttérénekesnek/segédnek  a rising starba, ami elég szép suska lovetta zsozsó lesz


azt a nőt elég erőteljesen dugnám

a melóhoz meg sok sikert, de azért ne felejtsd el, hogy fideszes csatorna, úgyhogy sunyiban szarj oda nekik valahova
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 13 2014 06:04pm
Quote (Saenchai @ Aug 14 2014 12:02am)
azt a nőt elég erőteljesen dugnám

a melóhoz meg sok sikert, de azért ne felejtsd el, hogy fideszes csatorna, úgyhogy sunyiban szarj oda nekik valahova


élőben mégjobban néz ki (:
bár netes képeken se rossz


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 13 2014 06:10pm
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 00:47)
lerajzolom én neked bármikor a battle station - wc - konyha háromszöget


majdnem megfulladtam a röhögéstől
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 13 2014 06:12pm
Quote (AngryBug @ 14 Aug 2014 01:59)
tfw tesómék gyereke egy oviba jár Sarka Kata gyerekével, ofc "legjobb barinők" a gyerekek
Sarka Kata hozzánk a gyerekkel, és állandóan zabálja a kajáimat amit sütökfőzök 
protekcióval lehet bejutok a TV2 új énekes műsorába háttérénekesnek/segédnek  a rising starba, ami elég szép suska lovetta zsozsó lesz


mi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 13 2014 06:12pm
Quote (AngryBug @ 14 Aug 2014 00:59)
tfw tesómék gyereke egy oviba jár Sarka Kata gyerekével, ofc "legjobb barinők" a gyerekek
Sarka Kata hozzánk a gyerekkel, és állandóan zabálja a kajáimat amit sütökfőzök 
protekcióval lehet bejutok a TV2 új énekes műsorába háttérénekesnek/segédnek  a rising starba, ami elég szép suska lovetta zsozsó lesz


egyébként ez elég erősen magyarország, csávó jól főz, ezért mehet énekelni a tv-be :D
már nem bántásból, csak valahogy viccesnek érzem
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 13 2014 06:22pm
Quote (sylke @ Aug 14 2014 02:12am)
mi


Quote (Cpt_Ghost @ Aug 14 2014 02:12am)
egyébként ez elég erősen magyarország, csávó jól főz, ezért mehet énekelni a tv-be :D
már nem bántásból, csak valahogy viccesnek érzem


én úgy emlékszem, hogy bug szokta nyomni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1344934503451345234535001Next
Closed New Topic New Poll