d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1344345346347348660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 9 2012 03:02am
Apósom acehez kéne segitség. Nem lehet vele letölteni marketról. Eleve azt irja a google, hogy automatikusan updételnie kell googleplayre, de ez szart updételt. És amikor leakarunk tölteni vmit marketről azt irja, hogy "ön még nem használta a google play alkalmazást ezen az eszközön",. Pedig marketnál párositva van a gmail account és anno lett is letöltve csomó minden pofásan kéne müködnia
whattodo
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2012 03:39am
Quote (Vismajor @ 9 Dec 2012 10:02)
Apósom acehez kéne segitség. Nem lehet vele letölteni marketról. Eleve azt irja a google, hogy automatikusan updételnie kell googleplayre, de ez szart updételt. És amikor leakarunk tölteni vmit marketről azt irja, hogy "ön még nem használta a google play alkalmazást ezen az eszközön",. Pedig marketnál párositva van a gmail account és anno lett is letöltve csomó minden pofásan kéne müködnia
whattodo


poytolj kepet a lanyatol es aztan meglatjuk mit tehetunk
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 9 2012 04:28am
Quote (fahrii @ Dec 9 2012 10:39am)
poytolj kepet a lanyatol es aztan meglatjuk mit tehetunk


nem postolok emrt geci ocsmány, jara megmondta
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2012 04:44am
Quote (Vismajor @ 9 Dec 2012 11:28)
nem postolok emrt geci ocsmány, jara megmondta


np
mehet a geciocsmány nők topicba
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 9 2012 01:22pm
Quote (Vismajor @ 9 Dec 2012 11:02)
Apósom acehez kéne segitség. Nem lehet vele letölteni marketról. Eleve azt irja a google, hogy automatikusan updételnie kell googleplayre, de ez szart updételt. És amikor leakarunk tölteni vmit marketről azt irja, hogy "ön még nem használta a google play alkalmazást ezen az eszközön",. Pedig marketnál párositva van a gmail account és anno lett is letöltve csomó minden pofásan kéne müködnia
whattodo


>92-es születés
>apósod van

wat
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 9 2012 01:35pm
Quote (TouchCow @ Dec 9 2012 08:22pm)
>92-es születés
>apósod van

wat


wait, wat
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
Dec 9 2012 03:34pm
iphone5 < szar
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 10 2012 09:13am
asszony hugának kéne telefon

két telefon között vacillál mert most akciósak lettek, HTC desire C és a sony xperia u, melyiket ajánlanátok?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 10 2012 09:15am
Quote (Vismajor @ 9 Dec 2012 20:35)
wait, wat


dehát még nem is vetted el a leányzót, igy nem lehet apósod
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 10 2012 09:31am
Quote (rapiddani @ Dec 10 2012 03:13pm)
asszony hugának kéne telefon

két telefon között vacillál mert most akciósak lettek,  HTC desire C és a sony xperia u, melyiket ajánlanátok?


+ ehhez hozzájön ahogy én szakértettem rajta, hogy htc 4.0 android van míg a sonyn 2.0, mennyire négervarázslat lesz belőle ha tmobileba gyárilag rábasszák a sonyra a 4.0-t? esetleg lassabb lesz? valaki szakértsen pls mert nekem wp van, közöm sincs androidhoz

Én annyit látok magamtól hogy egyikbe dual 1k+ proci van a másikban meg vmi 680+ os.

This post was edited by rapiddani on Dec 10 2012 09:31am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1344345346347348660Next
Add Reply New Topic New Poll