Quote (josheide @ 31 Mar 2011 09:40)
Postolj a gfx fórumra egy requestet. Elég jó dolgokat csinálnak ha megfizeted őket és persze sok ember meg is próbálkozik vele

lesz miből választani.
igazából jó lenne egy magyar ^^ mert mire angolul elmagyarázom, hogy mik az elképzeléseim megőszülök xD
De azért majd megpróbálom, köszi szépen.