d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1344345346347348440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 22 2011 06:53pm
Quote (AngryBug @ Mar 19 2011 12:04pm)
mi lett az én kedvenc topicommal? :(
fel kéne éleszteni


ezt írtam 3 napja, egyszerűen nem bírom követni az eseményeket xd
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Mar 25 2011 12:47pm
Quote (AngryBug @ 23 Mar 2011 02:53)
ezt írtam 3 napja, egyszerűen nem bírom követni az eseményeket xd


jogos
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Mar 27 2011 12:55am
Quote (Eszilard @ 25 Mar 2011 20:47)
jogos


double
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 28 2011 07:16am
Megint lenne egy logo dizájn...
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Mar 31 2011 02:04am
Tudtok nekem ajánlani valami gfx-es emberkét aki kurva jól dolgozik?
Kellene uj sig & ava & profile banner etc. Szóval elég hard work :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 31 2011 02:40am
Quote (Psyclon @ 31 Mar 2011 13:04)
Tudtok nekem ajánlani valami gfx-es emberkét aki kurva jól dolgozik?
Kellene uj sig & ava & profile banner etc. Szóval elég hard work :D


Postolj a gfx fórumra egy requestet. Elég jó dolgokat csinálnak ha megfizeted őket és persze sok ember meg is próbálkozik vele --> lesz miből választani.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Mar 31 2011 03:22am
Quote (josheide @ 31 Mar 2011 09:40)
Postolj a gfx fórumra egy requestet. Elég jó dolgokat csinálnak ha megfizeted őket és persze sok ember meg is próbálkozik vele --> lesz miből választani.


igazából jó lenne egy magyar ^^ mert mire angolul elmagyarázom, hogy mik az elképzeléseim megőszülök xD
De azért majd megpróbálom, köszi szépen.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 31 2011 04:13am
Quote (Psyclon @ 31 Mar 2011 14:22)
igazából jó lenne egy magyar ^^ mert mire angolul elmagyarázom, hogy mik az elképzeléseim megőszülök xD
De azért majd megpróbálom, köszi szépen.


Valaki csak segít lefordítani.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 31 2011 03:00pm

legjobb sig amit eddig lattam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 31 2011 03:00pm
Quote (Namechange @ 1 Apr 2011 02:00)
http://img585.imageshack.us/img585/9382/freedomproto.jpg
legjobb sig amit eddig lattam


inb4 warn + 1 hét suspi.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1344345346347348440Next
Closed New Topic New Poll